Utwór

Instytucja
[Jak korzystać?]

[Więcej] Czy wiesz...

czyja kompozycja powstała w kilkumetrowej kawalerce na poddaszu jako tzw. „rybka”, czyli zlepek dowolnych słów oddających rytm utworu?

[dowiedz się]

Rękopis (ostatnia modyfikacja: 2012-06-21 15:54)
A cóż z Tą dzieciną : kolęda

Obsada instrumentalna

Na tenor 1, 2 i bas 1, 2.

Postać zapisu

partytura

Gatunek muzyczny

kolęda

Typ/rodzaj

rękopis: autograf kompozytora

Sygnatura

InstytucjaBiblioteka Jagiellońska

Rkp 1970 nr 27

Tytuł właściwy

A cóż z Tą dzieciną : kolęda

Utwory zawarte w rękopisie

1.UtwórA cóż z Tą dzieciną

OsobaPoźniak Włodzimierz (autor)

Tytuł oryginalny: A cóż z Tą dzieciną : kolenda

Informacje dodatkowe

Na rękopisie widnieje pieczątka: „Dr. Życzkowski Józef Kraków, Urzędnicza 17”. Dokument został napisany piórem z nielicznymi poprawkami naniesionymi ołówkiem. Rękopis znajduje się w teczce z innymi kompozycjami wokalno-instrumentalnymi. Rękopis obejmuje dwie strony nienumerowane, w tym jedną niezapisaną, o wymiarach 16,5 na 25,5 cm.

Autograf

Autograf Włodzimierza Poźniaka.

Copyright © 2007-2011 Biblioteka Polskiej Piosenki • Ostatnia aktualizacja: 2017-04-29 22:59