A cóż z Tą dzieciną : kolęda

Zgłoszenie do artykułu: A cóż z Tą dzieciną : kolęda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” mieszczący się w Krakowie, przy ul. św. Wawrzyńca 15, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.

Tytuł właściwy:

A cóż z Tą dzieciną : kolęda

Obsada instrumentalna:

Na tenor 1, 2 i bas 1, 2.

Postać zapisu:

partytura

Gatunek muzyczny:

kolęda

Typ / rodzaj:

rękopis: autograf kompozytora

Biblioteka Jagiellońska. Sygnatura: Rkp 1970 nr 27

Informacje dodatkowe:

Na rękopisie widnieje pieczątka: „Dr. Życzkowski Józef Kraków, Urzędnicza 17”. Dokument został napisany piórem z nielicznymi poprawkami naniesionymi ołówkiem. Rękopis znajduje się w teczce z innymi kompozycjami wokalno-instrumentalnymi. Rękopis obejmuje dwie strony nienumerowane, w tym jedną niezapisaną, o wymiarach 16,5 na 25,5 cm.

Przeglądasz nową odsłonę strony Biblioteki Polskiej Piosenki. Zobacz archiwum poprzedniej wersji serwisu. [zamknij]