Piosenki na wszelki wypadek

24 sierpnia 2018

PlakatPlakat

Dlaczego Góralowi było żal, ile soli zjadł Stary i jak to się stało że Jakub pił do Michała?

Biblioteka Polskiej Piosenki i Miejski Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Krakowie zapraszają!

Na te i inne pytania zdobędziecie Państwo odpowiedź podczas warsztatów muzycznych „Piosenki na wszelki wypadek – warsztaty twórczego muzykowania i Lekcja Śpiewania na Rynku Głównym”. Warsztaty kierowane są do całych rodzin, wiek nie jest przeszkodą. Weź ze sobą córkę, syna, tatę, mamę, babcię, dziadka i przyjdź!

Spotykamy się od 4 września do 2 listopada o godz. 10.00 w czterech lokalizacjach Krakowa:

Zapisy prowadzone są mailowo przez adres:
lub pod nr telefonu 12 430 43 00.

Liczba miejsc ograniczona!

Informacje o przypisaniu do grupy i godzina udzielane są indywidualnie.

Zwieńczeniem warsztatów będzie występ grupy około 50 osobowej z zespołem muzycznym na scenie 10 listopada podczas koncertu Lekcja Śpiewania – Piosenki na wszelki wypadek na Rynku Głównym w Krakowie.
W ramach zadania zorganizowane zostaną również cztery wykłady monograficzne, otwarte dotyczące kanonu polskich piosenek.

Informacje o tematach, miejscu spotkań i prelegentach dostępne będą już wkrótce.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

PARTNERZY PROJEKTU