Zgłoszenie do artykułu: Unikaty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Unikaty

Wykonwca wg wydawcy:

Grechuta Marek

Data wydania:

2006

Wydawca:

Znak_(sl_R_S)

Numer katalogowy:

CD7

Nośnik:

CD

Czas trwania:

01:08:20

Data nagrania:

1976, 1979, 1984

Infomacje

Płyta wydana jako dokument towarzyszący książce pt.: Marek Grechuta : portret artysty autorstwa Wojciecha Majewskiego.

Utwory 1–7 to nagrania z Festiwalu Piosenki Studenckiej Kraków 1984, utwory 8–24 to nagrania koncertowe z recitalu w Szkole Muzycznej w Opolu towarzyszącego XIV KFPP Opole 1976, utwór 25 to nagranie koncertowe z XVII KFPP Opole 1979, utwór 26 to nagranie z domowego archiwum Marka Grechuty[1].

Bibliografia