Tytuł
Strzałka
Oznaczenie autora wg wydawcy
Strzałka
Nr wydania
Strzałka
Wydawca
Strzałka
Rok wydania
Strzałka

Mrowiec Karol

1968

Jarmul Witold, Kurkiewicz Jan

1956

Świder Józef, Norwid Cyprian Kamil

1988

Tyszkowski Jerzy, Łebkowski Mirosław, Pawłowski Józef

1966

Kalina Piotr, Prawdzic- Szczawińska M.J.

1948

1984

Harris Charles Kassell, Radziszewski Maks

Harris Charles Kassell

1932

Harris Charles Kassell, Radziszewski Max

1900

Skalska Hanna, Hosper Adam, Mundkowski Andrzej

1962

Lutosławski Witold, Kord Karol, Machan Wiesław

1961

Derwid, Kord Karol, Machan Wiesław

2

1962

Zarzycki Aleksander, Kościelski Józef

Lasoci Józef Karol

1949

Bajkowska Zofia

1920

Bajkowska Zofia

1918

Batorin Petr, Józefowicz Marian

1920

Paciorkiewicz Tadeusz

1956

Gall Jan

Grudziński Czesław, Mass Zbigniew, Marta Bellan

1979

Żyliński Romuald, Kaszkur Zbigniew

1965

Prejzner Tadeusz, Nowicki Edmund, Fiszer Edward

1963

Perkowski Piotr, Konopnicka Maria

1969

Konowalski Benedykt Wojciech, Rajewicz Włodzimierz, Bussold Elżbieta

1982

Rybicki Feliks, Gałczyński Konstanty Ildefons

„Nasza Księgarnia”

1953

Rybicki Feliks, Gałczyński Konstanty Ildefons

1951

Kraszewski Kajetan, Kraszewski Józef Ignacy

1875

Wasowski Jerzy, Brok Bronisław

1968

Petersburski Jerzy, Szmaragd Ludwik

1933

Wielhorski Aleksander, Safona, Pietrzycki Jan

1920

Rudziński Witold

1950

Rudziński Witold, Kubiak Tadeusz

1951

Nowowiejski Feliks

1924

Mariani, Chęciński Jan

Wielhorski Aleksander, Dębicki Zdzisław

Pendowski Kazimierz, Ruciński Feliks

1938

Arditi Luigi, Garztecka Irena

1961

Drege Łucja

1920

Kagan Jakub, Włast Andrzej

1930

Kagan Jakub, Włast Andrzej

1928

Arditi Luigi

1875

Noskowski Zygmunt, Junosza Kazimierz

1888

Romanowska Maria, Słobodnik Włodzimierz

1950

Moniuszko Stanisław, Syrokomla Władysław, Bursa Stanisław

Sygietyński Tadeusz, Fiszer Edward

1954

Sygietyński Tadeusz, Fiszer Edward

1951

Sygietyński Tadeusz, Fiszer Edward

-

1950

Sygietyński Tadeusz, Fiszer Edward

Czerwiński Wilhelm, Lam Jan

1890

Noskowski Zygmunt, Staszczyk Adam

Polit Józef, Fischerówna Anna

Sołowiow-Siedoj Wasyl, Waligórski Andrzej, Pradella Albert

1954

Pfeiffer Irena, Wiszniewski Ludwik

1952

Gordon Fanny, Białostocki zygmunt

1931

Wiehler Zygmunt, Jastrzębiec Walery

1931

Wiehler Zygmunt, Jastrzębiec Walery

1930

Filler Witold, Piotrowski Lech

Philip Wilson

1998

Elsner Józef

1818

Garbusiński Kazimierz, Krasiński Zygmunt

1913

Bury Edward, Świrszczyńska Anna

1955

Rafalski Józef

1946

Kuczera Paweł, Dumnicka Jadwiga, Oborski Bronisław

1954

Wars Henryk, Włast Andrzej

1929

Sygietyński Tadeusz

1952

Sygietyński Tadeusz

1952

Orłowski Aleksander, Smolarski Mieczysław

1915

Grot Władysław, Bilińska M.

2

1949

Zbierzchowski Henryk

Zbierzchowski Henryk

Karłowicz Mieczysław

7

1931

Karłowicz Mieczysław

1909

Karłowicz Mieczysław

1918

Karłowicz Mieczysław, Schaultz-Adaiewsky Ella von

1898

Karłowicz Mieczysław

1907

Lasocki Józef Karol

1954

Lasocki Józef Karol

2

1963

Wiechowicz Stanisław, Porazińska Janina

1954

Wiechowicz Stanisław, Porazińska Janina

1927

Faure Jean

Kuczera Paweł

1954

Raczkowski Władysław, Staff Leopold

1918

Markiewicz Adam, Mart Jerzy, Gałkowski Jan, Choiński Bogusław, Czubaty Roman

2

1963

Markiewicz Adam, Mart Jerzy, Choiński Bogusław, Gałkowski Jan, Czubaty Roman

1961

Turski Zbigniew, Brzechwa Jan, Nell Jerzy

1957

Szeligowski Tadeusz

2

1952

Niewiadomski Stanisław, Coppée Fr.

Gall Jan

1905

Gall Jan

1905

Barthels Artur

1910

Abrahams Maurice

1920

Gordon Fanny, Włast Andrzej

1932

Gordon Fanny, Włast Andrzej

1931

Czachorowski Stanisław, Serocki Kazimierz

1953

Nowowiejski Feliks, Skiba Franciszek

1928

Barański Franciszek

1910

Steinberg, Przesmycki Stanisław

Pfeiffer Irena, S. M. Ch.

Zarzycki Aleksander, Heine Heinrich

Krajski Adolf, Janowicz Andrzej

Ratold Stanisław

Rybicki Feliks, Ostromęcki Bohdan

1953

Uzdowski Czesław, Łebkowski Mirosław

1964

Uzdowski Czesław, Łebkowski Mirosław

1964

Noskowski Zygmunt, Asnyk Adam

1936

Rączka, Stanisław Ignacy

1935

Czubaty Roman, Gaworski Henryk

1960

Gall J.

1922

Wroński Adam

1900

Hławiczka Karol

1936

Sołowiow-Siedoj Wasyl, Łebkowski Mirosław

1960

1936

Kozietulski Czesław

1935

Joteyko Tadeusz

8

1917

Romaszkiewicz Jan

1934

Leszczyński Jarosław

Rembowski Stefan, Sadowski Roman

1965

Piotrowski Aleksander, Stach Tadeusz

1926

Jackowska Olga

1992

Musiałowski Stefan, Grygolunas Irena

1959

Musiałowski Stefan, Grygolunas Irena

1956

Musiałowski Stefan, Grygolunas Irena

1960

Fibich Zdenko, Drabik Zbigniew

Chaczaturian Aram

2

1950

Chaczaturian Aram

1949

Wirska Kazimiera, Jastrzębiec Walery

1932

1975

Sioly Joh., Danielewski Cyryl

1895

Chodźko Aleksander

1829

Gablenz Jerzy, Waśkowski Antoni

1924

Gablenz Jerzy, Waśkowski Antoni

1924

Rembowski Stefan, Gałkowski Jan, Bek Jan

1980

Wallek-Walewski Bolesław, Wyspiański Stanisław

1929

Wallek-Walewski Bolesław, Wyspiański Stanisław

1911

ks. Tłoczyński Stanisław, Ujejski Kornel

1917

Gruberski Eugeniusz

1933

Joteyko Tadeusz, Wyspiański Stanisław

1925

Krogulski Józef

1836

Krogulski Józef, J. M. W.

1836

Gawlas Jan, Czeska-Mączyńska Maria

Związek Śląskich Kół Śpiewaczych

1949

Norton Tomasz, Sęk Leon

1987

Jastrzębiec Walery, Białostocki Zygmunt

1932

Dan Władysław, Oldlen

1933

Chojnacki Jan

1965

Bogusławska Elżbieta

1880

Woytowicz Bolesław, Iwaszkiewicz Jarosław

1951

Panufnik Andrzej, Dobrowolski Stanisław Ryszard

1952

Panufnik Andrzej, Dobrowolski Stanisław Ryszard

1952

Olearczyk Edward, Łebkowski Mirosław

1951

Olearczyk Edward, Lachman Wacław, Łebkowski Mirosław

1952

Olearczyk Edward, Lachman Wacław, Łebkowski Mirosław

1952

Wallek-Walewski Bolesław, Mickiewicz Adam

Niewiadomski Stanisław, Mickiewicz Adam

Noskowski Zygmunt, Mickiewicz Adam

Szumowski Stanisław, Mickiewicz Adam

Rosen Ludwik

1922

Święcicki Witold, Mickiewicz Adam

1937

Żeleński Władysław, Konopnicka Maria

Lipski Stanisław

1912

Gall Jan, Konopnicka Maria

1912

Gall Jan, Konopnicka Maria

1890

Kostecki Jerzy, Witczak Józef

Mizerski Stefan, Hławiczka Karol

1938

Moniuszko Stanisław, Cramer A.

1910

Przygoda Jacek, Nunis Doyce Blackman, Polish American Historical Associaton California Chapter

Loyola Marymount University

1978

Gradstein Alfred, Kołaczkowska Helena

1951

Gradstein Alfred, Kołaczkowska Helena, Kwieciski Tadeusz

1952

Gradstein Alfred, Żak Czesław

1952

1954

Moniuszko Stanisław, Grajnert Józef

1866

Moniuszko Stanisław, Grajnert Józef

1870

Moniuszko Stanisław

1961

Schubert Franz

1955

Moniuszko Stanisław

1955

Moniuszko Stanisław

1955

Burow Carl

1910

Sierosławski Józef, Z. L.

Cyrbes Władysław

1900

1850

Orłowski Aleksander

1917

1917

Kratzer Andrzej

Ogiński Michał Kleofas, Galas Stanisław

1960

Elsner Józef, Kratzer Walenty

1820

Noskowski Zygmunt

Kurpiński Karol

1904

Żukowski Otton Mieczysław

Rączka Stanisław Ignacy, Fischerówna Anna

1949

Rączka Stanisław Ignacy

1938

Świerzyński Michał

1895

Świerzyński Michał

Pohlens Aleksander

1835

Kurpiński Karol

Polonez: grany przez wielka orkiestrę w Teatrze Narodowym: skomponowany i położony na pianoforte [C-dur]

Brzozowski Józef

Krokiewiczowa Apolonia

Koszewski Andrzej

1986

Polonez: skomponowany na całą orkiestrę przełożony na pianoforte

Brzozowski Józef

Komorowski Ignacy, Pol Wincenty

1864

Richter Henryk Juliusz

1936

Gawlas Jan

Związek Śląskich Kół Śpiewaczych

1947

Kratzer Walenty

Polowanie: śpiew polski z towarzyszeniem fortepianu

Kratzer Walenty

1828

Bełcikowska Alicja, Walentynowicz Władysław

1939

Nowowiejski Feliks, Bełza Władysław

1908

Pawlak Renata

Kagra

2004

Maklakiewicz Tadeusz

1964

Nowowiejski Feliks

1946

Kwaśnik Stanisław

Wiechowicz Stanisław

Raczkowski Władysław

Wiechowicz Stanisław

Bystroń Jan Stanisław

Rada Polonii Amerykańskiej

1945

Gradstein Alfred, Broniewski Władysław

1953

Łempicki Stanisław, Fischer Adam

1916

Jwelski Rafal

1937

Żyliński Romuald, Winkler Kazimierz

2002

Komisja Muzyczna przy Oddziale III Sztabu Generalnego

1921

Wybicki Józef

2

1987

Wybicki Józef, Sikorski Kazimierz

4

1980

1948

1948

1980

Sikorski Kazimierz, Wybicki Józef

3

1968

1980

Foster S., Walkiewicz Eugeniusz, Zalewski Bolesław Józef

1913

Królikowski Wiesław

Res Publica Press

1997

Królikowski Wiesław

Res Publica Press

1998

Adamski Walerian

1940

Adamski Walerjan

2

1919

Rapacki Adam, Stach Tadeusz

1927

Wojciechowski Mieczysław, Galas Stanisław

1963

Sołtysik Włodzimierz

1996

Szweykowska Anna

2

1985

Grotnik Ewa, Młodzianowski Adam, Dulęba Władysław

1957

Grotnik Ewa

1957

Szweykowska Anna

3

1989

Kubik Bronisław, Kornobis Józef

1931

Pawlak Izabela

1998

Wójcicki Antoni, Cieślak Antoni

Wydawnictwo Polonia

1989

Kozietulski Czesław

1933

Gonsak Jan

1952

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej

1990

Pawlak Izabela

1997

Czerniawski Tadeusz

1920

Kalicka Felicja, Olearczyk Edward

Książka i Wiedza

1950

Hoffman Stanisława, Hoffman Jan, Bruchnalski Janusz

1955

Zagórski Adam

1915

Kowalczyk Zbigniew

„Apis” Agencja Edukacyjno-Autorska

1997

Gliński Tomasz, Filcek Antoni, Filcek Janina

Nowakowska N., Łoza A., Olszewski Jerzy

1947

Świder Józef

1985

Świder Józef

1985

Chopin Fryderyk, Münchheimer Adam

1949

Chopin Fryderyk, Münchheimer Adam

1948

Chopin Fryderyk, Münchheimer Adam

1949

Kościów Zbigniew, Hryniów Anna, Kleiner Ewa

1978

Dobrzański Tadeusz, Wnukowska Joanna

1971

Chojecki Leon

1916

Kaczurbina Maria, Pietrusiewicz Halina

„Nasza Księgarnia”

1952

Leliwa Alfred, Ratold Stanisław

1920

Bajkowska Zofia

1918

Wolański Ryszard

2002

Wolański Ryszard

2002

Wolański Ryszard

2002

Studziński Wincenty

Klejne Henryk, Ficowski Jerzy, Czubaty Roman

1963

Dastych Jery

1959

Kabalewski Władysław, Zagórski jerzy

1967

Czajkin Włodzimierz

1930

Sowiński Wojciech, Hippolyte S.

Leoncavallo Ruggiero, Rapacki Wincenty

1915

Leoncavallo Ruggiero, Rapacki Wincenty

1920

Leoncavallo Ruggiero, Przesmycki Stanisław

Leoncavallo Ruggiero, Chojecki Leon

Białkiewiczówna Irena

1920

Prosnak Karol Mieczysław

1952

Leoncavallo Ruggiero, Barnaś Kazimierz

2

1960

Leoncavallo Ruggiero

1956

Leoncavallo Ruggiero

2

1960

Saganek W., Urgacz Tadeusz

1953

Rapacki Wincenty, Vieweger Zofia

1915

Hölzel Gustav, Tilemont

Chopin Fryderyk, Witwicki Stefan

Moniuszko Stanisław, Czeczot Jan

Moniuszko Stanisław, Czeczot Jan

1938

Moniuszko Stanisław

1936

Orda Jerzy, Ostrowska W.

1947

Guniewicz F. J.

1874

Hadyna Stanisław, Rudziński Witold

1958

Sart Marek, Korczakowski Jacek

1961

Bursa Lech

1955

Hahn R., Rapacki Wincenty syn

Kwieciński Tadeusz, Łebkowski Mirosław

1960

Szpilman Władysław, Starski Ludwik

1958

1943

Lewandowski L.

1894

Lachman Wacław

1934

Krzyński Mieczysłwa, Bystroń Jan

1953

Wasowski Jerzy, Winkler Kazimierz

1960

Tosti Francesco Paolo, Maszyński Piotr

Davydov Aleksandr, Bajkowska Zofia

1920

Karasiński Zygmunt, Tur Artur

1961

Jaworski Michał, Bartlewicz Jan

1933

Radzik Marian, Ławrynowicz Jarosław, Oborski Bronisław

1959

Wiechowicz Stanisław, Porazińska Janina

1938

Powiewaj wiatreńku

Wiechowicz Stanisław, Porazińska Janina

1938

Wiechowicz Stanisław, Porazińska Janina

1955

Powinszowanie

Bloch Julian

1936

1930

Powitanie

Bloch Julian

1936

Powitanie

Bloch Julian

1937

Chlondowski Antoni

1932

Grieg Edward

1911

Minhejmer Adam, Schober Feliks

1948

Munchheimer Adam

1948

Minhejmer Adam

1949

Komorowski Ignacy

1899

Komorowski Ignacy, Kucz Karol

1965

Kuczera Paweł

1948

Moniuszko Stanisław, Mickiewicz Adam, Bursa Stanisław

Moniuszko Stanisław, Zieliński Gustaw

Prosnak Karol Mieczysław

nakł. 3

Związek Śląskich Kół Śpiewaczych

Prosnak Mieczysław Karol

Związek Śląskich Kół Śpiewaczych

Wordys Jerzy, Gałkowski Jan

1955

Noskowski Zygmunt, Jankowski Czesław

1926

Carosio Ermenegildo

1958

Michalski Dariusz, Grodzieńska Stefania

2007

Perkowski Piotr, Pałka Fr.

1951

Bełcikowska Alicja, Feliks Rybicki

Wojskowy Instytut Naukowo-Wydawniczy

1931

Teichmann Antoni

Jachimecki Zbigniew, Asnyk Adam

1905

Karasiński Zygmunt, Żytomirski Eugeniusz

1947

Mercadante Saviero

Gniot Wacław Ignacy, Ślebioda K. J.

1948

Karasiński Zygmunt, Żytomirski Eugeniusz

1946

Krupiński Wiktor, Krystian Wiktor

1936

Kolberg Oskar

Jaszczyński Aleksander, Szabsaj J., Bob

1932

Haendel Georg Friedrich, Woźnicki Jan

Apostoł Zygmunt, Głogowski Marek

1978

Bizet Georges, Przesmycki Stanisław

1930

Wars Henryk, Schlechter Emanuel

1937

Czyż Henryk, Puszkin Aleksandr

1976

Kienzl, W.

1901

Noskowski Zygmunt, Lenartowicz Teofil

Rutkowski Napoleon, El

Kluczniok Alojzy

1947

Nowakowski Józef, Kucz Karol

1870

Kluczniok Alojzy, Osterwianka Elżbieta

1947

Pożegnanie Arabki

Bizet Georges

1881

Jasiński Jan, Stefani Józef

Krudowski Józef, Orwicz-Pawlikiewicz

1918

Osmański Wojciech

Chopin Fryderyk, Radziszewski Max

1888

Biernacki Nikodem

1875

Maszyński Piotr

1937

Goldhammer Stanisław, Bieder Edmund

1913

Nowakowski Józef

1827

Signio Marian, Pogonowski Gwidon

Gniot Walerian, Słobodnik Włodzimierz

1949

Gniot Walerian, Słobodnik Włodzimierz

1948

Komisja Antropologiczna Akademii Umiejętności w Krakowie

Polska Akademia Umiejętności

1920

Walter Władysław

Miszułowicz Aleksander, Krzewiński Julian, Brodziński Leopold

1933

Wiechowicz Stanisław

1954

Wiechowicz Stanisław

Koban I., Żeromski Tadeusz

Koban I., Żeromski Tadeusz

Jasiński Stanley

1931

Gold Artur, Włast Andrzej

1928

Gold Artur, Sikorski Antoni

1928

Gold Artur, Włast Andrzej

Żeromski Tadeusz

Żeromski Tadeusz

Vaccai Niccolo

1949

Chopin Fryderyk

Sobański Konstanty, Mickiewicz Adam

Święcicki Witold, Mickiewicz Adam, Guranowski Jerzy

1937

Chopin Fryderyk

1920

Pergozyi J., W. K., Żeromski Tadeusz

Donizetti Geatano

1840

Szopski Felicjan

1925

Białkiewiczówna Irena, Guranowski Jerzy

1916

Chopin Fryderyk, Ujejski Kornel, Józefowicz Marian

1910

Orzech W.

1927

Klimczuk Bogusław, Rusek Józef

2

1962

Klimczuk Bogusław, Rusek Józef

1961

Rokita L., Stanisławska W.

Leoncavallo Ruggiero, Śliwiak Tadeusz

1958

Leoncavallo Ruggiero, Przesmycki Stanisław

Koszewski Andrzej, Gallus Anonymus

1978

Caldara Antonio

1958

Matysiak Stanisław, Czubaty Roman

1960

Wiechowicz Stanisław

1954

Piotrowski_Aleksander, Stach Tadeusz

Wallek-Walewski Bolesław

1930

Moniuszko Stanisław, Chęciński Jan

1870

Cremieux Octave, Rapacki Wincenty syn

1910

Świerzyński Michał, Asnyk Adam

Niewiadomski Stanisław, Hugo Victor

1902

Meyerhold Kazimierz

Komorowski Ignacy

Ossowski M., Wiśniowski Błażej

1935

Krogulski Władysław

Lipski Stanisław, Rydel Lucjan

2

1935

Grobicka Eugenia

1923

Staszczyk Zygmunt, Majchrzak Maciej, Żmuda Andrzej

„Ad Oculos”

1995

Bartkowski Piotr

2003

Petersburski Jerzy, Włast Andrzej

1932

Siedlecki Tadeusz

1994

Fauré Gabriel

1959

Choiński Bogusław, Serocki Kazimierz

1953

Nowowiejski Feliks

1928

Chlondowski Antoni

1930

Sojka Emil, Stawicz Mieczysław

1977

Moniuszko Stanisław, Prusinowski Jan

Olearczyk Edward, Urgacz Tadeusz

1952

Chmara Józef

1950

Kaczurbina Maria

1951

Zoffal Alfred, Ostrowska Bronisława

Pfeiffer Irena, Tuwim Julian

1976

Jastrzębiec Walery, Alex Aleksander

1933

Klejne Henryk, Urgacz Tadeusz, Figiel Piotr

1962

Faure Jean,

Ciesielski Edward, Wolus Albin, Ochorowicz Michał

1955

Jurdziński Kazimierz

1938

Mart Jerzy, Łebkowski Mirosław, Oborski Bronisław

1955

Mart Jerzy, Łebkowski Mirosław, Urgacz Tadeusz

1961

Mart Jerzy, Łebkowski Mirosław, Urgacz Tadeusz

1955

Lewandowski Adam, Sewer, Waldemar Valdi

1949

Sewer, Lewndowski Adam, Valdi Waldemar

1949

Tomski Jerzy

1948

W. Alp.

1917

Świerzyński Michał, A. P.

1905

Szeligowski Tadeusz

1950

Moniuszko Stanisław, Syrokomla Władysław

Szeligowski Tadeusz

1938

Wasiak Jerzy, Jastrzębiec Walery

1946

Nowakowski Erazm, Radziszewski Maksymilian

Friedman Ignacy

1910

Waschko Roman, Krukowski Kazimierz, Zarębski Andrzej

1970

Kydryński Lucjan

1977

Kydryński Lucjan

2000

Petersburski Jerzy, Wesby Iwo, Dorian

1931

Karpf Leopold, Friedmann Zygmunt

1929

Bednarowicz Jędzrej

1966

Wallek-Walewski Bolesław

1952

Bielski Franciszek

1951

Bielski Franciszek, Wiśniewski Augustyn

1950

Paynes A.

1916

Paynes A.

1916

Paynes A.

1925

Paynes A., Ratold Stanisław

1925

Paynes A., Ratold Stanisław

1915

Baynes A., Bajkowska Zofia

1920

Melodyst Fred, Schlechter Emanuel

Kulczycki Faustyn, Lasek Maria

1952

Ślusarczyk Roman, Kamiński Marcin

1950

Ślusarczyk Roman, Kamiński Marcin

1950

Żeromski Tadeusz

Bajkowska Zofia

1920

Bajkowska Zofia

1925

Batorin Petr, Przesmycki Stanisław

1928

Bajkowska Zofia

1920

Madejski Marceli, Zaleski Bohdan

1860

Kozłowski Jan, Bek Jan, Ochorowicz Michał

1980

Karasiński Zygmunt, Kataszek Szymon, Szmaragd Ludwik

1932

Maszyński Piotr, Gomulicki Wiktor

1910

Hirsch D., Tom Konrad

Noskowski Zygmunt, Prażmowski Marian

Ciechan Zbigniew, Dagnan Marek

1977

Brzozowski Korneliusz

1911

Śliwiński Wincenty

Januszko Andrzej, Urgacz Tadeusz, Radzik Marian

1962

1930

Jaworska Zofia

1936

Markiewicz Adam, Ficowski Jerzy

1983

Malinowski Stefan, Guranowski Jerzy

1923

Kwieciński Tadeusz, Ficowski Jerzy

1959

Sandmann J. A.

Halpern F., Wim J.

1920

Maszyński Piotr, Konopnicka Maria

1899

Rem Jan

1957

Lusztig Marek, Rymkiewicz Aleksander

1965

Maciejewski Zygfryd, Sokalówna Barbara

1955

Turewicz Kazimierz, Gaworski Henryk, Czubaty Roman

1960

Turewicz Kazimierz, Gaworski Henryk, Czubaty Roman

2

1962

Benatzky Ralph, Sulima Jan

1922

Gold Artur, Włast Andrzej

1930

Gold Artur, Włast Andrzej

4

1929

Wopaleński Józef, Urbańczyk E.

1948

Petersburski Jerzy, Włast Andrzej

1933

Eryan

1952

Chaminade Cécile, Rapacki Wincent

1910

Petersburski Jerzy, Wesby Iwo

1931

Petersburski Jerzy, Włast Andrzej, Wesby Iwo

1931

Petersburski Jerzy, Włast Andrzej

1932

Nowak Filip, Statkiewicz Mieczysław, Urbanowicz Jadwiga

1980

Szumowski Satnisław, Staff Leopold

Wielhorski Aleksander, Staff Leopold

1921

Niewiadomski Stanisław, Asnyk Adam

Moniuszko Stanisław, Maszyński Piotr

1949

Moniuszko Stanisław, Czeczot Jan

1937

Moniuszko Stanisław, Czeczot Jan

1937

Moniuszko Stanisław, Czeczot Jan

1954

Stecki Ludwik

1870

Przybora Jeremi, Płażewska Maja

Wydawnictwo Tenten

1994

Poprawa Jeremi, Płażewska Maja

Wydawnictwo Tenten

1998

Skorupka Adam, Warecka Anna

1982

Münchheimer Adam

Loos Wincenty Angelo, Wolski Włodzimierz

Moczyński Zygmunt

1948

Porwit M., Makuszyński Kornel

1938

Wiłkomirski Z., Makuszyński Kornel, Wiłkomirski Kazimierz

1938

Teichmann Antoni, Jasiński

Olearczyk Edward, Dobrowolski Stanisław Ryszard

1954

Wars Henryk, Włast Andrzej

Moczyński Zygmunt, Stępowski Janusz

1938

Jastrzębiec Walery, Cieślakówna Maria

1933

Świerzyński Michał

1954

Świerzyński Michał

1936

Bleichmann Jules, Bajkowska Zofia

1920

Żyliński Romuald, Kord Karol

1955

Moniuszko Stanisław, Czeczot Jan

Moniuszko Stanisław, Czeczot Jan

Moniuszko Stanisław, Melcer Henryk

1955

Moniuszko Stanisław, Melcer Henryk

1949

Moniuszko Stanisław

1953

Moniuszko Stanisław, Melcer Henryk

Moniuszko Stanisław, Melcer Henryk

1910

Moniuszko Stanisław, Melcer Henryk

1901

Moniuszko Stanisław

1955

Moniuszko Stanisław

1955

Piliński Stanisław, Martin

Friedman Ignacy

1910

Rosner Jerzy, Jerry

1933