Tytuł
Strzałka
Oznaczenie autora wg wydawcy
Strzałka
Nr wydania
Strzałka
Wydawca
Strzałka
Rok wydania
Strzałka

Król Bronisław

Krauzowicz Ali, Gałkowski Jan

1983

Lassen Edward, Przesmycki Stanisław

Białostocki Zygmunt, Jastrzębiec Walery

1931

Kwieciński Tadeusz, Włast Andrzej

Sielicki Ryszard, Łebkowski Mirosław, Werner Stanisław

1966

Krajewski Seweryn, Kondratowicz Janusz

1977

Petersburski Jerzy, Wiehler Zygmunt, Tom Konrad, Schlechter Emanuel

1934

Wars Henryk, Starski Ludwik

1936

Sygietyński Tadeusz

1952

Sygietyński Tadeusz

1955

Strauss Johann

1888

Sygietyński Tadeusz, Starski Ludwik

1954

Sygietyński Tadeusz, Starski Ludwik, Lasocki Józef Karol

1955

Sygietyński Tadeusz, Lasocki Józef Karol, Starski Ludwik

1956

To idzie młodość: piosenka z filmu „Przygoda na Mariensztacie”

Sygietyński Tadeusz, Starski Ludwik

1953

Waśniewski Zbigniew, Kaszycki Jerzy, Kurkiewicz Jan

1962

Czuma Mieczysław, Kozioł Michał, Mazan Leszek, Rożek Michał, Vasina Dariusz

2007

Petersburski Jerzy, Włast Andrzej

1932

Karasiński Zygmunt, Pradella Albert, Choiński Bogusław, Gałkowski Jan

1959

Karasiński Zygmunt, Choiński Bogusław, Gałkowski Jan

1959

Strauss Oscar, Domosławski Marian

Strauss Oscar, Domosławski Marian

Klimczuk Bogusław, Kudelski Andrzej

1967

Szpilman Władysław, Winkler Kazimierz, Czerny Edward

1960

Maria Antonina, Florian

Maria Antonina, Florian Jean-Pierre Claris de, Maszyński Piotr

1885

Kagan Jakub, Starski Ludwik, Sygietyński Tadeusz

1933

Asper Bruno, Włast Andrzej

1927

Karasiński Zygmunt, Kataszek Stanisław, Włast Andrzej

Kaszycki Lucjan, Zechenter Witold

1960

Kolankowski Wiktor, Patuszyński Włodzimierz

1960

Kolankowski Wiktor, Patuszyński Włodzimierz

1960

Kolankowski Wiktor, Patuszyński Włodzimierz, Czyż Wacław

1960

Rybiński Jerzy, Grochowina Józef Andrzej

1979

Gold Artur, Włast Andrzej

1934

Sadowski Krzysztof, Kudelski Andrzej

1965

Barthels Artur

1880

Rembowski Stefan, Dołęgowski Andrzej

1965

Szpilman Władysław, Fiszer Edward

1955

Elektronowicz Witold, Słonimski Antoni

1947

Wertyński A. M., Ratold St.

-

1922

Żuliński Antoni

1933

Pawelec Władysław, Kaszkur Zbigniew, Zapert Zbigniew

1963

Machan Wiesław, Kołaczkowska Helena

1962

Jeżewski Zbigniew, Szpalski Karol

„Nasza Księgarnia”

1952

Rixner Joe, Harryman

1937

Sart Marek, Kord Karol, Klimczuk Boguslaw

1960

Chwaściński Leszek, Belski Stanisław

1932

Szpilman Władysław, Kołaczkowska Helena

1955

Kataszek Szymon, Friedwald Zenon, Eiger Władysław

1935

Kataszek Szymon, Friedwald Zenon

1935

Kataszek Szymon, Friedwald Zenon

1934

Julski Marceli, Stach Tadeusz

1933

Jastrzębiec Walery, Białostocki Zygmunt

1932

Mitchell Con, Conrad D. S., Gottler A., Harryman

1930

Fysher Nilson A., Rapacki Wincenty

1911

Karasiński Zygmunt, Szer-Szeń

Orłow Roman, Zalewski Jan

1966

Gold Henryk, Krystjan, Hoherman Mieczysław

1932

Cupak Czesław, Ścisłowski Włodzimierz

1986

Aubar Pierre, Gardan Juliusz

1960

Karasiński Zygmunt, Antoniewicz Aleksander

1949

Kowalik F. A., Corti M.

Belski Stanisław, Białostocki Zygmunt

1931

Kling J.

1927

Dwornik Roman

1938

Doleżal Wanda, Idzik danuta, Slaska Maria

Państwowe Wydawnictwo Muzyczne

1974

Dwornik Roman

1939

Gluziński Eugeniusz, Cetwiński

1937

Noskowski Zygmunt

1897

Rozynek Konrad

1936

Kosicki Mieczysław, Herman Jerzy

1968

Maszyński Piotr

1949

Rokita L., Rogowska L.

Szwed Tomasz

2000

Wiehler Zygmunt, Orlan Aleksander

1932

Valdi Waldemar, Winkler Kazimierz

1954

Joffe Miron, dr Negresco

1931

Puccini Giacomo, Skolimowski Mieczysław, Rapacki Wincenty

Puccini Giacomo, Przesmycki Stanisław

Puccini Giacomo, Przesmycki Stanisław

Puccini Giacomo, Rapacki Wincenty syn

Ścierański Krzysztof

Polskie Stowarzyszenie Jazzowe

1986

Scher Fred, Jerry

1935

Szpilman Władysław, Stryjkowski Wiktor, Brok Bronisław

1959

Szpilman Władysław, Brok Bronisław

1958

Kwieciński Tadeusz, Kołaczkowska Helena

1954

Kwieciński Tadeusz

1948

Kaczurbina Maria

1952

Friemann Witold, Goebel tadeusz

1950

Rzewuski Leon, Zechenter Witold

1955

Verdi Giuseppe, Przesmycki Stanisław

Pergolesi Giovanni Battista

1959

Koszewski Andrzej

1993

Wallek-Walewski Bolesław, Kochanowski Jan

1906

Prószyński Stanisław, Kochanowski Jan

1963

Czahrowski Adam

1597

Guziński Wł., Rybki-Myrius Stanisław

1930

Guziński Władysław, Rybka-Myrius Stanisław

1930

Moniuszko Stanisław

3

Sołtys Mieczysław

1929

Reitinger Jaro, Harold

1929

Klein Kazimierz, Wężykówny Paluy

5

1949

Wars Henryk, Włast Andrzej

1934

Filiński Robert, Filińska Teresa

1960

Filiński Robert, Pradella Albert, Filińska Teresa

1960

Koszewski Andrzej

1989

Verdi Giuseppe, Przesmycki Stanisław

Antoszewski Zbigniew

1970

Bieżan Włodzimierz, Ochorowicz Michał

1949

Bieżan Włodzimierz, Waldemar Valdi, Ochorowicz Michał

1950

Sygietyński Tadeusz

1952

Müller Artur Tadeusz, Schlechter Emanuel

1936

Kaczmar Helena, Świerszczyńska Anna

Walczyński Franciszek

1931

Pietrzak Janusz Stanisław

1963

Twardowski Romuald

1987

Koszewski Andrzej

2

1994

Koszewski Andrzej

1965

Lutosławski Witold

1955

Bury Edward, Tuwim Julian, Gałczyński Konstanty Ildefons

1967

Szeluto Apolinary, Miciński Tadeusz

1938

Jurdziński Kazimierz

1951

Łebkowski Mirosław, Jastrzębiec Walery

Gordon Fanny, Mar Stanisław, Eiger Władysław

1933

Hollaender Friedrich, Oldlen

1930

Wacławski Juliusz, Poradecka Ewa

1989

Moniuszko Stanisław

Bronicz Sławomir

Świerzyński Michał

1890

Nowowiejski Feliks

Krokiewiczowa Apolonia

1910

Kazuro Stanisław

1932

Kazuro Stanisław, Słoński Edward, Sieroszewski Wacław

1931

Szpilman Władysław, Międzyrzecki Artur

1954

Szpilman Władysław, Kwieciński Tadeusz, Międzyrzecki Artur

1954

Eryan, Brzechwa Jan

1952

Bach Johann Sebastian, Chwedczuk Józef

1958

Koszewski Andrzej

1986

Moniuszko Stanisław, Wolski Włodzimierz

1861

Moniuszko Stanisław

Twardowski Romuald, Tuwim Julian, Pawlikowska-Jasnorzewska Maria, Iłłakowiczówna Kazimiera, Zegadłowicz Emil

1967

Dobrzański Tadeusz, Bécquer Gustavo Adolfo, Inésda de la Cruz Saadi Juana

1982

Drabik Zbigniew, Lewandowski Adam, Eiger Władysław

1939

Koszewski Andrzej, Słowacki Juliusz

1976

Koszewski Andrzej, Słowacki Juliusz

2

1981

Koszewski Andrzej, Słowacki Juliusz

3

1985

Horoszkiewiczówna Zofia

Maliszewski Aleksander, Lutosławski Witold

1946

Tyc Tytus, Zachariasiewicz Jan

Teichmann Antoni, Pruszakowa Amalia

Koszewski Andrzej

„Pomorze”

1987

Musiałowski Stefan, Urgacz Tadeusz

1981

Mierzejewski Mieczysław, Baliński J., Przerwa-Tetmajer Józef

1930

Noskowski Zygmunt, Wyspiański Stanisław

1908

Sierosławski Józef, Jadwiga z Łobzowa

Sztwiertnia Jan, Staff Leopold

1981

Pilecka-Przybyszewska Halina, Gnatowski J. H.

1938

Dobrzański Tadeusz

1961

Penherski Zbigniew

1965

Siedlewski Stanisław

1948

Nowowiejski Feliks

1948

Świerzyński Michał, św. Teresa

1928

Rudziński Witold

1948

Landowski Leon

1976

Świerczek Leon, Harazim Franciszek

Szałowski Antoni

1950

Długosz Antoni

1938

Raczkowski Władysław

1955

Raczkowski Władysław

1923

Jegorow A., Kastalski A., Popow S.

1954

Łobaczew Grzegorz, Tryodyn Paweł

1954

Musorgskij Modest Petrovič

1955

Maćkowiak Edmund

1955

Szczyrba Ludwik

1968

Lachman Wacław

1955

Hławiczka Karol

Friedmann Ignacy, Asnyk, Gliński, Rydel

2

1920

Friedman Ignacy

1910

Friedman Ignacy

1910

Gabryś Adam Jerzy

Wysocki Bronisław

1913

Kleczyński Jan

1891

1830

Poradowski Stefan Bolesław

1947

Świerzyński Michał, Waśkowski Antoni

Prosnak Karol Mieczysław

2

1952

Rączka Stanisław Ignacy, Gałczyński Konstanty Ildefons, Staff Leopold, Konopnicka Maria

1969

1949

Popper Franciszek

Wallek-Walewski Bolesław

1927

Wieczorek Jan Michał

1957

Ambros Janusz

1957

Burs Lech

1956

Bury Edward, Świerszczyńska Anna

1964

Żeleński Władysław, Zaleski Józef Bohdan, Lenartowicz Teofil

1898

Sikorski Kazimierz

1955

Czyż Henryk, Janowicz Leon

2

1996

Czyż Henryk

1966

Moniuszko Stanisław, Kwaśnik Stanisław

1949

Joteyko Tadeusz, Żuławski Jerzy

1924

Joteyko tadeusz, Kasprowicz Jan

1924

Cylkow Henryk, Mickiewicz Adam

1930

Łuciuk Juliusz, Staff Leopold

1956

Woźny Michał, Gałczyński Konstanty Ildefons, Iwaszkiewicz Jarosław, Baumgarden Aleksander

1968

Lachowska Stefania

1964

Świder Józef, Gałczyński Konstanty Ildefons

1962

Pietras Tadeusz, Ponikowski Jan

1989

1933

Rączka Stanisław, Tetmajer Kazimierz, Waśkowski Antoni, Stwora Stanisław

1936

Młodziejowski Jerzy, Tetmajer Kazimierz

1948

Wallek-Walewski Bolesław

1948

Nowowiejski Feliks

1948

Wallek-Walewski Bolesław, Tetmajer Kazimierz

1948

Prosnak Karol Mieczysław, Szmoniewska Stanisława, Konopnicka Maria

1926

Sołtys Adam

1912

Grabowski Roman, Sierszeński Józef

1925

Łukaszewski Paweł, Pawlikowska-Jasnorzewska Maria,

1998

Sołtys Mieczysław

1898

Sołtys Miecyzsaw

Zarzycki Aleksander, El...y

1895

Jarecki Tadeusz, Słowacki Juliusz, Pietrzycki J.

1929

Karłowicz Mieczysław, Przerwa-Tetmajer Kazimierz, Asnyk Adam

1933

Rączka Stanisław Ignacy, Wasowski Jerzy

1967

Garztecka Irena

1958

Kisza Stanisław

1964

Parsierb-Orland jan

1960

Szopowicz Henryk

Krajski Adolf, Janowicz Andrzej

1900

Niewiadomski Stanisław, Gawalewicz Marian

Bielicka Eugeniusz, Rydel Lucjan

1920

Moniuszko Stanisław

Ślaski Władysław

1905

Kwieciński Tadeusz, Gaworski Henryk

1956

Rogowski Ludomir

1926

Borzym Bolesław, Ostroróg J.

1922

Świerczek Leon

2

1936

Świerczek Leon

1931

Zarzycki Adam

Prószyński Stanisław

1975

Maklakiewicz Jan, Iłłakowiczówna Kazimiera

1935

Koszewski Andrzej

1996

Koszewski Andrzej

1993

Stoiński Stefan Marian

Związek Śląskich Kół Śpiewaczych

1948

Trzy uty japońskie: do śpiewu z fortepianem

Wąsowicz Adam, Kwiatkowski

Friedman Ignacy

1910

Gawlas Jan

1938

Tarnowski Adam

1870

Serocki Kazimierz

1954

Stefani Józef, Kratzer Walenty, Nidecki Tomasz Napoleon

Stefani Józef, Kratzer Andrzej, Nidecki Tomasz

Rzepko Władysław

1893

Krupiński Wiktor, Wesby Iwo, Hollender Tadeusz

1938

Steiman M., Przesmycki Stanisław