Gdy mi ciebie zabraknie: slow-rock

Zgłoszenie do artykułu: Gdy mi ciebie zabraknie: slow-rock

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Gdy mi ciebie zabraknie: slow-rock Abratowski, Jerzy (muzyka)
Winkler, Kazimierz (słowa)
Oborski, Bronisław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Abratowski Jerzy, Winkler Kazimierz, Oborski Bronisław Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es, II tenor B; trąbka B; skrzypce; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitara; kontrabas

Tytuł:

Wakacje z deszczem: swing Skalska, Hanna (muzyka)
Szemioth, Kazimierz (słowa)
Mundkowski, Andrzej (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Skalska Hanna, Szemioth Kazimierz, Mundkowski Andrzej Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es, II tenor B; trąbka B; skrzypce; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny)

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 261

Data wydania:

1962 (data druku)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

marzec 1962

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 4667

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 359

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 10 luźnych kart w obwolucie o rozmiarach 24 na 17 cm. Oddany do druku 14 lutego 1962 r. Wydany w ramach serii pod redakcją Krystyny JaworskiejJerzego Martina. Zawiera datę copyright: 1961. Teksty utworów zostały zamieszczone na odrębnych stronach poza zapisem nutowym. Incipit utworu pierwszego: Gdybyś wiedział, o czym myślę, kochany. Incipit utworu drugiego: Będę miała znów wakacje z deszczem. Na ostatniej stronie widnieje spis numerów, które ukazały się w tej serii: 220–260.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.