Idealny chłopiec: fokstrot

Zgłoszenie do artykułu: Idealny chłopiec: fokstrot

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Idealny chłopiec: fokstrot Abratowski, Jerzy (muzyka)
Polak, Edmund (słowa)
Pradella, Albert (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Abratowski Jerzy, Polak Edmund, Pradella Albert Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es, II tenor B, III alt. Es; trąbka I, II B; skrzypce; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); puzon; gitara i kontrabas; perkusja (mały bęben, wielki bęben, talerz)

Tytuł:

Do jutra! Do zobaczenia!: fokstrot Wasowski, Jerzy (muzyka)
Winkler, Kazimierz (słowa)
Stryjkowski, Wiktor (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wasowski Jerzy, Winkler kazimierz, Stryjkowski Wiktor Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es, II tenor B, III alt. Es; trąbka I, II B; skrzypce; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); puzon; gitara i kontrabas

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 136

Data wydania:

1959 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

kwiecień 1959

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 3617

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 482

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 18 kart o wymiarach 25 na 18 cm. Oddany do druku 13 marca 1959 r. Teksty utworów zostały zamieszczone na odrębnych stronach poza zapisem nutowym. Incipit utworu pierwszego: Gdy się zejdą przyjaciółki. Incipit utworu drugiego: Posłuchaj, miły, posłuchaj. Na ostatniej stronie widnieje spis numerów, które ukazały się w tej serii: 126–134.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.