Ludzie roku 95/96 w Polsce: polityka, dyplomacja, służby specjaln...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Ludzie roku 95/96 w Polsce: polityka, dyplomacja, służby specjalne, gospodarka, armia, kultura, nauka, sport Belerski, Tadeusz (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Belerski Tadeusz Uzupełnienie: opracowanie Tadeusz Belerski i inni

Data wydania:

1996

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo „Test”

ISBN:

83-905681-0-1

Typ publikacji:

informator

Infomacje

Informator o ludziach, o których mówiło się w 1995 r., także o gwiazdach estrady m.in. Edyta Bartosiewicz, Edyta Górniak, Kasia Kowalska, Ewa Kuklińska, Anita Lipnicka, Stanisław Sojka, Kazik, Grzegorz Turnau.