W zielonym Zoo: blues

Zgłoszenie do artykułu: W zielonym Zoo: blues

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

W zielonym Zoo: blues Czekalla, Jan (muzyka)
Tylczyński, Andrzej (słowa)
Czyż, Wacław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Czekalla Jan, Tylczyński Andrzej, Czyż Wacław Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es, II tenor B, III alt Es; trąbka B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitara lub kontrabas

Tytuł:

Brazylio, Brazylio: slow-fox Czerny, Edward (muzyka, instrumentacja)
Tylczyński, Andrzej (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Czerny Edward, Tylczyński Andrzej Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es, II tenor B, III alt Es; trąbka B; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitara lub kontrabas

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 188

Data wydania:

1960 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

marzec 1960

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 4018

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1960 : 305

Infomacje

Druk muzyczny zawierający 14 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm. Oddany do druku 9 lutego 1960 r. Teksty utworów zamieszczone na odrębnych stronach poza zapisem nutowym. Na ostatniej stronie widnieje wykaz numerów, które zostały wydane w ramach tej serii: 136–187.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.