Pieśń flisaków

Zgłoszenie do artykułu: Pieśń flisaków

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Pieśń flisaków Daniłowski, Władysław (muzyka)
Pawłowski, Bogdan (opracowanie muzyczne) Oznaczenie autora wg wydawcy: Dan Władysław Obsada instrumentalna: tenor i bas z fortepianem

Tytuł:

Wyspa pod księżycem: hawajska melodia ludowa Daniłowski, Władysław (muzyka)
Śliwiak, Tadeusz (słowa)
Pawłowski, Bogdan (opracowanie muzyczne) Oznaczenie autora wg wydawcy: Dan Władysław, Śliwiak Tadeusz Obsada instrumentalna: tenor i bas z fortepianem

Tytuł:

Kołysanka Dunajewski, Izaak (muzyka)
Lebiediew-Kumacz, Wasyl (słowa)
Stiller, Robert (tłumaczenie)
Pawłowski, Bogdan (opracowanie muzyczne) Obsada instrumentalna: tenor i bas z fortepianem

Seria:

Rewelersi Śpiewają, 8

Data wydania:

1959 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

marzec 1959

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 3402

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 49

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 16 stron o wymiarach 24 na 17 cm. Oddany do druku 30 stycznia 1959 r. Na ostatniej stronie zamieszczono wykaz numerów, które ukazały się w tej serii: 1–7.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.