Funiculi, funicula: na głos z fortepianem

Zgłoszenie do artykułu: Funiculi, funicula: na głos z fortepianem

Funiculi, funicula: na głos z fortepianem Denza, Luigi (muzyka)
Garztecka, Irena (opracowanie)
Śliwiak, Tadeusz (tłumaczenie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Denza Luigi, Garztecka Irena, Śliwiak Tadeusz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Wesoła Estrada, 34

1959

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

czerwiec 1959

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 362

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 31 na 24 cm. Oddany do druku 15 maja 1959 r. Zawiera równoległy tekst piosenki neapolitańskiej w języku polskim oraz włoskim. Autorem okładki jest Witold Skulicz.