Ami, go home!

Zgłoszenie do artykułu: Ami, go home!

Ami, go home! Eisler, Hans (muzyka)
Busch, Ernst (słowa)
Gaworski, Henryk (tłumaczenie)
Rudziński, Witold (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Eisler Hans, Busch Ernst Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Pieśni Pokoju

1952

Warszawa: Czytelnik

Data druku:

16 kwietnia 1952

Kraków: Drukarnia „Czytelnika” Nr 3

Biblioteka Jagiellońska 5385 II musicalia

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 25 na 17 cm. Zawiera nuty i tekst.