Ami go home: na chór męski

Zgłoszenie do artykułu: Ami go home: na chór męski

Ami go home: na chór męski Eisler, Hans (muzyka)
Busch, Ernst (słowa)
Gaworski, Henryk (tłumaczenie)
Lachman, Wacław (opracowanie)
Skulicz, Witold (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Eisler Hans, Busch Ernst, Gaworski Henryk Obsada instrumentalna: Na chór męski a cappella.

1954 (copyright)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

luty 1954

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska 7070 II musicalia

Druk muzyczny obejmujący 8 stron o wymiarach 25 na 17 cm. Oddany do druku 14 stycznia 1954 r.