Ave Maria: ułożone na cztery głosy Sopran, Alt, Tenor i Bas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Ave Maria: ułożone na cztery głosy Sopran, Alt, Tenor i Bas Tytuł oryginalny: Ave Maria: ułożone na cztery głosy Soprano, Alto, Tenore et Basso: ofiarowane W. J. X. Gasparowi Wittmanowi Vice Custoszowi Metropolii Sekretarzowi Kapituły Metropolii przez Józefa Elsnera Elsner, Józef (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Elsner Józef Obsada instrumentalna: Na cztery głosy: sopran, alt, tenor, bas z akompaniamentem organów.

Miejsce wydania:

Warszawa: Ignacy Klukowski

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 144 : 37/8

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 5 stron o wymiarach 26 na 33 cm. Wydany został w Składzie Muzyki Ignacego Klukowskiego. Opublikowany utwór autor ofiarował Gasparowi Wittmanowi.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.