Ave Maria: ułożone na cztery głosy Sopran, Alt, Tenor i Bas

Ave Maria: ułożone na cztery głosy Sopran, Alt, Tenor i Bas Tytuł oryginalny: Ave Maria: ułożone na cztery głosy Soprano, Alto, Tenore et Basso: ofiarowane W. J. X. Gasparowi Wittmanowi Vice Custoszowi Metropolii Sekretarzowi Kapituły Metropolii przez Józefa Elsnera Elsner, Józef (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Elsner Józef Obsada instrumentalna: Na cztery głosy: sopran, alt, tenor, bas z akompaniamentem organów.

Warszawa: Ignacy Klukowski

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 144 : 37/8

Druk muzyczny składający się z 5 stron o wymiarach 26 na 33 cm. Wydany został w Składzie Muzyki Ignacego Klukowskiego. Opublikowany utwór autor ofiarował Gasparowi Wittmanowi.