Idzie na ziemię...: kolęda na głos solowy z towarzyszeniem fortep...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Idzie na ziemię...: kolęda na głos solowy z towarzyszeniem fortepianu lub organu Tytuł oryginalny: Idzie na ziemię...: kolenda na głos solowy z towarzyszeniem fortepianu lub organu Geiger, Wacław (muzyka, słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Geiger Wacław Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem lub organami.

Biblioteka Jagiellońska [akc] 1983 : 1732/3 (415)

Brak informacji o wydawcy, miejscu oraz roku wydania druku muzycznego. W publikacji znajduje się dedykacja autora: Mistrzyni Mojej – Pani Helenie Zboińskiej Ruszkowskiej.