Arabella: slow-fox

Zgłoszenie do artykułu: Arabella: slow-fox

Arabella: slow-fox Januszko, Andrzej (muzyka, instrumentacja)
Urgacz, Tadeusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Januszko Andrzej, Urgacz Tadeusz Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II ten. B, III alt. Es; trąbkę B; fortepian (głos dyrekcyjny); skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas.

Jest łódeczka na jeziorze: swing Kazanecki, Waldemar (muzyka)
Werner, Stanisław (słowa)
Januszko, Andrzej (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kazanecki Waldemar, Werner Stanisław, Januszko Andrzej Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II ten. B, III alt. Es; trąbkę B; fortepian (głos dyrekcyjny); skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas.

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 229

1962

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Wydanie:

Data druku:

sierpień 1962

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 715

Druk muzyczny obejmujący 10 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 17 cm. Oddany do druku 19 czerwca 1962 r. Zawiera nuty i teksty.