Ave Maria: dwu-śpiew z towarzyszeniem fortepianu lub organu: op. ...

Ave Maria: dwu-śpiew z towarzyszeniem fortepianu lub organu: op. 54 Tytuł oryginalny: Ave Maria: Zdrowaś Marya: dwu-śpiew z towarzyszeniem fortepianu lub organu: op. 54 Lubomirski, Kazimierz (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Lubomirski Kazimierz Obsada instrumentalna: Dwu-śpiew z towarzyszeniem fortepianu lub organu.

1880 (około)

Warszawa: Gebethner i Wolff

Warszawa: Władysław Otto (litografia), Gebethner i Wolff (sztych)

Znak wydawniczy:

G. 272 W.