Akacjowy liść: slow-fox z repertuaru Cezarego

Akacjowy liść: slow-fox z repertuaru Cezarego Piętowski, Wojciech (muzyka)
Gałkowski, Jan (słowa)
Kozarynowa, Zofia (redakcja)
Martin, Jerzy (redakcja)
Kubiak, Tadeusz (fotografie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Piętowski Wojciech, Gałkowski Jan Obsada instrumentalna: Na fortepian z tekstem podłożonym.

Błękitna Seria, 116

1963 (data prawdopodobna)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

luty 1963

Kraków: Drukarnia Narodowa

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1963 : 124

Druk muzyczny składający się z 2 kart o wymiarach 21 na 16 cm. Oddany do druku w styczniu 1963 r. Zawiera nuty i tekst. Na okładce znajduje się zdjęcie Cezarego Fabińskiego wykonane przez Tadeusza Kubiaka.