Adieu Ninon!..: valse chantée: z repertuaru Tadeusza Faliszewskie...

Adieu Ninon!..: valse chantée: z repertuaru Tadeusza Faliszewskieg Pietrow, Abraham (muzyka)
Brzeski, Kazimierz (słowa)
Gąsiewicz, T. (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Piotrowski Aleksander, Brzeski Kazimierz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Warszawa: Wydawnictwo Muzyczne „Lira Polska”, Gebethner i Wolff

Warszawa: J. Konarzewski (litografia)

Znak wydawniczy:

L 398 P

Biblioteka Jagiellońska 12660 III mmusicalia

Brak informacji o dacie wydania publikacji.