A w ogródeczku: melodia kurpiowska: na chór mieszany a cappella

A w ogródeczku: melodia kurpiowska: na chór mieszany a cappella Sikorski, Kazimierz Wincenty (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Sikorski Kazimierz Obsada instrumentalna: Na chór mieszany a cappella.

Polska Literatura Chóralna, 142

1952

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

lipiec 1952

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 152 : 415

Druk muzyczny obejmujący 12 stron o wymiarach 25 na 17 cm.