Pieśni do Matki Boskiej: na chór mieszany a cappella

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Pieśni do Matki Boskiej: na chór mieszany a cappella Świerczek, Leon (układ) Oznaczenie autora wg wydawcy: Świerczek Leon Obsada instrumentalna: Na chór mieszany a cappella.

Seria:

Z Wydawnictw im. Kazimierza Tomasza Barwickiego w Poznaniu, 433

Data wydania:

1948 (copyright)

Miejsce wydania:

Poznań: Kazimierz Tomasz Barwicki

Wydanie:

3

Znak wydawniczy:

K-53599

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 4964/48

Infomacje

Publikacja zawiera następujące utwory:

Ave maris stella,

Królowej Anielskiej / mel. śpiew. Ks. Siedlecki,

Gdy trwoga (do M. B. Nieustającej Pomocy) / mel. Ks. R. Nowowiejski,

Radośnie pośpieszmy,

Pieśń do Królowej Korony Polskiej / słowa Ks. Leon Świerczek,

Witaj Maryjo,

Mario święta Pani (na maj) / słowa Ks. Leon Świerczek,

Bądź pozdrowiona (Ave Regina),

Matko Odkupiciela (Alma).

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.