Cztery pieśni podhalańskie: op. 5 nr 1-5

Zgłoszenie do artykułu: Cztery pieśni podhalańskie: op. 5 nr 1-5

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Cztery pieśni podhalańskie: op. 5 nr 1-5 Titz, Edmund Józef (muzyka, słowa, harm.) Oznaczenie autora wg wydawcy: Titz Edmund Józef Obsada instrumentalna: Na chór i na chór mieszany i tenor solo.

Data wydania:

1929 (data prawdopodobna)

Miejsce wydania:

Kraków: Titz, Edmund Józef

Miejsce druku:

Kraków: Akord (litografia)

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 2144 III musicalia

Infomacje

W publikacji znajdują się następujące utwory:

Cornodunajecko,

Mój Kónicek Kaśton,

Janosik! Janosik! Zbójnicki hetmanie!,

Piyrso godzina z północy biła...,

O mój rozmarynie....

W druku muzycznym znajduje się dedykacja dla Marii ze Słowików Ciężkowskiej.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.