Ach biada mnie: śląska pieśń ludowa: na chór męski a cappella

Ach biada mnie: śląska pieśń ludowa: na chór męski a cappella Wiechowicz, Stanisław (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wiechowicz Stanisław Obsada instrumentalna: Na chór męski a cappella.

Polska Literatura Chóralna, 165

1952 (copyright)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

sierpień 1952

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1952 : 461

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 24 na 17 cm. Zawiera nuty i tekst.