Antologia pieśni chóralnej romantyków niemieckich: na chór męski ...

Antologia pieśni chóralnej romantyków niemieckich: na chór męski a cappella Tytuł oryginalny: Antologia pieśni chóralnej romantyków niemieckich: na chór męski a capp. Wiechowicz, Stanisław (wybór, opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wiechowicz Stanisław Obsada instrumentalna: Na chór męski a cappella.

Śpiewniki Chóralne, tom 9

1961

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

marzec 1961

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1961 : 115

Druk muzyczny obejmujący 136 stron o wymiarach 24 na 17 cm. Zawiera teksty równoległe w języku polskim i niemieckim.