Hymn katolicki: na dwa głosy lub chór unisono w tow[arzyszeniem] ...

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Centrum Kultury Podgórza w Krakowie, z siedzibą: ul. Sokolska 13, 30-510 Kraków, e-mail: sekretariat@ckpodgorza.pl. Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajduje się tutaj: polityka prywatności.

Tytuł:

Hymn katolicki: na dwa głosy lub chór unisono w tow[arzyszeniem] fortepianu lub organu: op. 22 Nr 10 Tytuł oryginalny: Hymn katolicki: na dwa głosy lub chór unisono w tow. fortepianu lub organu: op. 22 Nr 10 Nowowiejski, Feliks (muzyka)
Karyłowski, Tadeusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Nowowiejski Feliks, Karyłowski Tadeusz Obsada instrumentalna: Na dwa głosy lub chór unisono z towarzyszeniem fortepianu lub organu.

Data wydania:

1927 (około)

Miejsce druku:

Warszawa: J. F. Konarzewski i J. Mękarski (litografia)

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [ze starego zasobu 1931] 131

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 5 stron.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.