Oczywistość

Zgłoszenie do artykułu: Oczywistość

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Centrum Kultury Podgórza w Krakowie, z siedzibą: ul. Sokolska 13, 30-510 Kraków, e-mail: sekretariat@ckpodgorza.pl. Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajduje się tutaj: polityka prywatności.

Tytuł:

Oczywistość Troszel, Wilhelm (muzyka)
Żmichowska, Narcyza (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Troszel Wilhelm, Gabryella Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem. W zbiorze: Utwory muzyczne Wilhelma Troszla , 41

Data wydania:

1895 (data cenzury)

Miejsce wydania:

Warszawa: Gustaw Sennewald

Miejsce druku:

Lipsk: C. G. Röder (druk); Warszawa: Julian Mękarski (litografia i sztych nut)

Znak wydawniczy:

G. 60 S.

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 2870 III musicalia

Infomacje

Utwór poświęcony synowi autora Wilhelmowi.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.