Activity

Zgłoszenie do artykułu: Activity

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Activity

Wykonwca wg wydawcy:

Eloe

Data wydania:

2014
Pełna data wydania albumu to 7 stycznia 2014.

Wydawca:

mediAFinger

Czas trwania:

39:05

Infomacje

Studyjna płyta zespołu noisowego z Krakowa. Zespół założył Jakub Palacz (Jim Bustard), aktor z

Krakowa. Muzyka zespołu z gatunku noise charakteryzuje się współbrzmieniem gitar oraz zaangażowanymi

społecznie tekstami. Płyta została wydana w formie cyfrowej na platformie Bandcamp[1].

Bibliografia

1. 

Palacz, Jakub.

2. 

https://eloe.bandcamp.com/album/activity.
Strona zespołu Eloe na platformie Bandcamp [odczyt: 28.06.2018].