Zgłoszenie do artykułu: Geneza

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Geneza

Wykonwca wg wydawcy:

Izrael i goście w podróży

Data wydania:

2013

Wydawca:

Manufaktura Legenda

Numer katalogowy:

ML 24

Nośnik:

CD

Data nagrania:

27 lutego 1983

Miejsce nagrania:

klub UBAB w Warszawie

EAN:

5906453604244

Infomacje

Wydawnictwo zawiera archiwalny zapis pierwszego publicznego występu zespołu Izrael i Gości w podróży[1]. Materiał został wydany na prośbę fanów, pomimo nie najlepszej jakości. Ukazał się na 30-lecie zespołu, w nakładzie limitowanym. Pod pseudonimem „Goście w podróży” występował Tomasz Lipiński[2].

Bibliografia

1. 

http://www.archiwumrocka.art.pl/.
Strona internetowa Archiwum Polskiego Rocka [odczyt: 22.03.2017].

2. 

http://muzyka.onet.pl/.
Strona internetowa Onet Muzyka [odczyt: 22.03.2017].