KonKubiNap

Zgłoszenie do artykułu: KonKubiNap

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

KonKubiNap

Wykonwca wg wydawcy:

Marek Napiórkowski Trio

Data wydania:

2011

Wydawca:

Universal Music Polska

Numer katalogowy:

278 472 7

Nośnik:

CD

Czas trwania:

59:27

Miejsce nagrania:

Jazz Cafe w Łomiankach, Teatr Polski w Częstochowie, Mleczarnia we Wrocławiu, Jazz Bass Cafe w Pabianicach, Kawon w Zielonej Górze

EAN:

0602527847276

Infomacje

Album zawiera ukryty bonus z muzyką na żywo do filmu Wampir z 1932 r[1].

Bibliografia

1. 

http://www.mareknapiorkowski.com/marek-napi%C3%B3rkowski-trio.html.
Oficjalna strona internetowa Marka Napiórkowskiego [odczyt: 11.08.2016].