Pieśni obozowe śpiewa Witold Szaran

Zgłoszenie do artykułu: Pieśni obozowe śpiewa Witold Szaran

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Pieśni obozowe śpiewa Witold Szaran

Wykonwca wg wydawcy:

Szaran Witold

Data wydania:

-

Nośnik:

CD

Czas trwania:

55:00

Data nagrania:

9 stycznia 1988

Miejsce nagrania:

Gdańsk

Infomacje

Nagranie pochodzi ze zbiorów Rozgłośni Polskiego Radia w Katowicach, obecnie w dyspozycji prawnej Archiwum Państwowego w Katowicach. Muzeum dysponuje kopią cyfrową tego nagrania do celów wyłącznie edukacyjnych[1].

Bibliografia

1. 

http://www.auschwitz.org.pl.
Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau [odczyt: 27.01.2014].