Tytuł
Strzałka
Oznaczenie autora wg wydawcy
Strzałka
Nr wydania
Strzałka
Wydawca
Strzałka
Rok wydania
Strzałka

Schäffer Bogusław, Dostojewski Fiodor

1965

Hojn Andrzej, Wilczyński Michał, Zych Mariusz

2003

Merlé J., Gourdin C.

1840

Troschel Wilhelm, Chęciński Jan

1860

Troschel Wilhelm, Chęciński Jan

1870

Kotlarewska T., Colonna-Walewska Janina

Zieliński Andrzej, Moczulski Leszek Aleksander

1967

Nowicki Edmund

1967

Wars Henryk, Włast Andrzej

1929

Stolz Robert, Bajkowska Zofia

Stolz Robert, Włast Andrzej

Stolz Robert, Włast Andrzej

1930

Klimczuk Bogusław, Hosper Adam, Pradella Albert

1963

Tarkowski Michał

2000

Schreyer Juliusz

1933

Schreyer Juliusz

1935

3

1996

Petersburski Jerzy, Hemar Marian

1929

Petersburski Jerzy, Herman Marian

1930

Rudziński Witold, Czerny Edward, Winkler Kazimierz

1956

Piętowski Wojciech, Tylczyński Andrzej, Tadeusz Prejzner

1974

Norton Tomasz, Emir Juliusz Jerzy, Sęk Leon

1983

Rudnicki M., Tetmajer K.

1909

Leśnica Piotr, Głowacki Jan, Czyż Wacław

1958

Grudziński Czesław, Gałkowski Jan

1956

Święcicki Mateusz, Ochorowicz Michał

1983

Uzdowski Czesław

1965

Klejne Henryk

2

1962

Klejne Henryk

1961

Żyliński Romuald, Winkler Kazimierz

1958

Kolberg Oskar

Maszyński Piotr, Konopnicka Maria

1988

Januszko Andrzej, Werner Stanisław, Mundkowski Andrzej

1962

Stransky Otto, Włast Andrzej

Ficowski Jerzy

1959

Olearczyk Edward, Łebkowski Mirosław

1953

Dan Władysław, Tom Konrad

1933

Wars Henryk, Włast Andrzej

1929

Załęski Grzegorz

2

1958

Pawelec Władysław, Czyż Wacław

1965

Gebirtig Mordchaj, Berezowski Sz.

1951

Dobrzyński Ignacy Feliks

1860

Kleczyński Jan, Łada Władysław

1884

Poniecki Edward, Asnyk Adam

1920

Moniuszko Stanisław, Gall Jan

Kozłowski Jan, Łebkowski Mirosław

1958

Rubinstein Artur

Sen

Noskowski Zygmunt, Heine Heinrich

Sen

Mendelssohn-Bartholdy Felix

Sen

Białkiewiczówna Irena

1920

Sen

Marczewski Lucjan, Różycki Zygmunt

1917

Mika Emil

1935

Krzyszkowski Stefan, Miron

Niemen Czesław, Gaszyński Marek

1966

Paciorkiewicz Tadeusz, Gałczyński Konstanty Ildefons

1989

Dietz d`Arma Ludwik

1890

Wallek-Walewski Bolesław

1949

Jasiński Stanisław J.

1961

Vorbond Wanda

1933

Karasowski Maurycy

1860

Żeleński Władysław, Mickiewicz Adam

1877

Pawelec Władysław, Czubaty Roman

1962

Feliks Hugo, Marczewski Lucjan

Felix Hugo

1920

Felix Hugo

Felix Hugo, Przesmycki Stanisław

Felix Hugo, Przesmycki Stanislaw

Al-Ar, Przerwa-Tetmajer Kazimierz

1902

Serce Jezusa

Bloch Julian

1936

Da’ Rossa, Szer-Szeń

1933

Serocki Kazimierz, Gaworski Henryk

1952

Serocki Kazimierz, Gaworski Henryk

1953

Karasiński Zygmunt, Kataszek Stanisław, Szmaragd Ludwik

4

1933

Kataszek Szymon, Tom Konrad

1931

Kataszek Szymon, Tom Konrad

Kataszek Szymon, Eiger Władysław

1931

Petersburski Jerzy, Szmaragd Ludwik

1931

Garztecka Irena, Ochorowicz Michał

1955

Elektorowicz Witold

1959

Zieliński Michał

5

1949

Zieliński M.

4

1947

Gozdawa Zdzisław

Krzemieński Witold, Rojewski Jan

1952

Dunajewski Izaak, Ortym Tymoteusz

1935

Nowosad Janusz

1989

Lewandowski W., N. N.

Krawczyk Michał

1938

Żyliński Romuald, Odrowąż Janusz

1958

Gall Jan

Gall Jan

Schubert Franz

1937

Schubert Franz

1957

Noskowski Zygmunt

Zarzycki Aleksander, El...y

Schubert Franciszek

1840

Richter Henryk

1912

Zarzycki Aleksander

Rokita L., Rogowska L.

Schubert Franciszek, Chęciński Jan

1920

Auber D. F. E., Scribe Eug., Chęciński Jan, Dobrzyński Ig. F.

1860

Niewiadomski Stanisław, Gawalewicz Marian

Schubert Franciszek, Przesmycki Stanisław

Braga Gaetano, Przesmycki Stanisław

1925

Bajkowska Zofia

1918

Leoncavallo Ruggiero, Barnaś Kazimierz

1957

Leoncavallo Ruggiero, Przesmycki Stanisław

Mozart Wolfgang Amadeusz

1961

Czajkowski Piotr Iljicz

1956

Minchejmer Adam, Radziszewski Maksymilian

1958

Gounod Charles-Francois

1958

Glinka Michał, Powroźniak Józef

1954

Niewiadomski Stanisław, Coppée Francois

1924

Niewiadomski Stanisław, Coppee Francois

1920

Moniuszko Stanisław, Maszyński Piotr

1938

Niewiadomski Stanisław, Asnyk Adam

Krogulski Władysław

1900

Fetter Karol M., Asnyk Adam, Kohn G.

Schubert Franciszek, Chęciński Jan

Waghalter Henryk, Przerwa-Tetmajer Kazimierz

1927

Braga Gaetano

1920

Braga Gaetano

1900

Wallek-Walewski Bolesław, Piotrowski Tadeusz

1955

Gall Jan, Mianowski Teodor

Tosti Paolo

1956

Tosti Paolo

2

1960

Toselli Enrico

1960

Schubert Franciszek

Różycki Ludomir

1908

Krogulski Władysław

1893

Rapacki Wincenty

Huszka Jenő

Petersburski Jerzy, Włast Andrzej

Gay-Sołgała Wieslaw, Włast Andrzej

Waschko Roman

Dom Wydawniczy Szczepan Szymański

1994

Sielicki Ryszard, Winkler Kazimierz

1959

Prószyński Stanisław, Stefański Lech Emfazy

1987

Obuchowicz Henryk

1952

Mascagni Pietro, Przesmycki Stanisław

Mascagni Pietro, Straszyński Olgierd, Menasci Guido, Tragioni-Tozzetti Giovanni, Ficowski Jerzy

1966

Nowaczyk S. E.

1949

Signio Marian

1907

Świerzyński Michał

1906

Żuk Edward, Chyczewska Alina

1949

Maklakiewicz Jan

1954

Maklakiewicz Jan, Żytomirski Eugeniusz

1958

Gert Jerzy, Sadowski Roman, Czubaty Roman

1960

Gert Jerzy, Sadowski Roman, Czubaty Roman

2

1962

Garbusiński Kazimierz

1933

Prosnak Jan

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

1979

Łapiński Henryk

1952

Niewiadomski Stanisław, Asnyk Adam

Gall Jan, Asnyk Adam

1890

Zamoyska Maria, Asnyk Adam

1911

Rutkowski Bronisław

2

1982

Rutkowski Bronisław

1954

Gomółka Mikołaj, Kochanowski Jan

1955

Rzepko Władysław

Bizet Georges

1957

Noskowski Zygmunt

1956

Gordon Fanny, Włast Andrzej

1935

Moniuszko Stanisław, Czeczot Jan

1870

Münchheimer Adam, Alfa

1895

Chopin Fryderyk

1920

Toepfer Michał, Konopnicka Maria

1919

Skirmutt Henryk

Nowicki Edmund

1 (właściwie 2)

1966

Nowicki Edmund

1963

Jurdziński Kazimierz

1952

Zaremba Alojzy, Krukowski Zbigniew

1939

Hawel Jan Wincenty

Skalska Hanna, Kołaczkowska Helena

1963

Melcer Henryk, Kapuścieński Józef

1910

Łapiński Henryk

1952

Biliński Zygmunt, Asnyk Adam

1910

Niewiadomski Stanisław, Asnyk Adam

Tansman Alexandre

1936

Hopfer Bohdan

1969

Hejda Tadeusz, Gałkowski Jan, Łebkowski Mirosław, Czubaty Roman

1960

Krasuski Bolesław, Święcicki Mateusz

1972

Icha Andrzej

Professional Music Press

2004

Nepomucen Kamiński Jan

1905

Grot Władysław

15

1945

Grot Władysław

8

Grot Władysław

17

1949

Grot Władysław

16

1948

Sienkiewicz Karol Kazimierz

Maulde i Renou

1839

Harasowski Adam, Andrzejowski Zygmunt

Książnica Polska

1945

Słomkowski Franciszek, Urbański Aureli, Steingräber R.

Kuźnik Norbert Mateusz

1990

Piotrowski Aleksander, Włast Andrzej

Noskowski Zygmunt

1956

Noskowski Zygmunt

Noskowski Zygmunt

Noskowski Zygmunt

Olearczyk Edward, Bocheński Jacek

1954

Prosnak Karol Mieczysław, Chrząszczewski

1937

Krzyżanowski Ignacy, Pol Wincenty

Lutosławski Witold, Dołęga Mieczysław

1954

Skowroński St., Graziadio A.

1930

Petersburski Jerzy, Sewer

1939

Gall Jan

Wolf Hugo

1958

Gradstein Alfred, Ficowski Jerzy

1953

Pankiewicz Jan

1966

Kratzer Kazimierz, Kratzer Czesław

Kratzer Kazimierz

Kratzer Kazimierz, Kratzer Czesław

Kratzer Kazimierz, Kratzer Czesław

Wojciech Jerzy Podgórski

1991

Olearczyk Edward, Łebkowski Mirosław

-

1951

Olearczyk Edward, Łebkowski Mirosław

-

1951

Elektorowicz Witold, Dumnicka Jadwiga, Radzik Marian

1959

Roberts S., Jus W.

Rewscy E i G

Duparc Henri

1957

Chopin Fryderyk

Chopin Fryderyk, Witwicki Stefan

Jarecki Henryk

Noskowski Zygmunt, Gawalewicz Marian

Borkowski Klemens, Dekaro Jan

1937

Angelo Lucjan

1948

Maszyński Piotr, Nawrocki Władysław, Przybylska M.

Rzepko Władysław, Szujski Józef

1889

Kratzer Kazimierz

Czyż Henryk, Janowicz Leon

1990

Żerownicki Emanuel

1890

Bobrow Tomasz, Bajkowska Zofia

1920

Sawa Marian

1964

Szopski Felicjan

1925

Serocki Kazimierz

1954

Mierzejewski Włodzimierz, Dobrzyński Konstanty

1938

Lasocki Józef Karol

1949

Lasocki Józef Karol

2

1950

Wiechowicz Stanisław

1955

Duniecki Stanisław

1866

Pankiewicz Eugeniusz, Asnyk Adam

Pankiewicz Eugeniusz, Asnyk Adam

Pankiewicz Eugeniusz, Asnyk Adam

Moniuszko Stanisław, Mickiewicz Adam

1948

Twardowski Romuald

1989

Eiger Władysław

1944

Dziewanowska Ada, Pierce Andrea

Jolson Al, De Sylva Bud, Brown Lew, Henderson Ray

1929

Turnau Grzegorz, Moczulski Leszek Aleksander

1999

Korzeniewski Wojciech, Andryszkiewicz Krystyna

Uni Consulting Poland

2001

Jabłoński Henryk, Kasprowy Jacek

1957

Mokrousow B., Dolmatowskij E., Stiller R.

1951

Curtis Ernesto de

1910

Tomaszewski Mariusz Stefan

2

Moniuszko Stanisław, Wolski Włodzimierz

1859

Żak Czesław

1946

Gradstein Alfred

1953

Kluczniok Alojzy

1959

Wirska Kazimiera, Jastrzębiec Walery

1933

Rowicki Witold, Kałkówna N

1943

Dorożała Eugeniusz, Hadrjan Stefan Aleks, Gorzelniaski Dionizy

2

1947

Woźniakowski Tadeusz, Biegański Zbigniew

1980

Leśnica Piotr, Winkler Kazimierz

1965

Winkler Kazimierz, Leśnica Piotr

1965

Signio Marian, Pogonowski Gwidon

Signio Marian, Pogonowski Gwidon

1896

Rapacki Wincenty

1911

Saganek W., Pasternak Leon

1953

Rozynek Konrad

1934

Moniuszko Stanisław, Chęciński Jan

1870

Radzik Marian

1959

Radzik Marian, Rymkiewicz Aleksander

1961

Czetwertyńska Janina, Kucz Karol

1898

Rososiński Stanisław

1969

Malinowski Stefan, Gwiżdż Feliks

1918

Troschel Wilhelm, Zaleski Józef Bohdan

Troschel Wilhelm, Zaleski Józef Bohdan

Troszel Wilhelm, Zaleski Józef Bohdan

Dunajewski Izaak, Lebediew-Kumacz Wasyl

1949

Karasiński Zygmunt, Kataszek Stanisław, Śmiechowski-Jah

Karasiński Zygmunt, Kataszek Szymon, Willy

Słowiński Władysław, Ochorowicz Michał, Machan Wiesław

1959

Słowiński Władysław, Ochorowicz Michał

1954

Jabłoński Henryk, Ficowski Jerzy

1955

Olearczyk Edward, Czachorowski Stanisław

1954

Sulej Michał, Pac-Gajewska Krystyna

1987

Gradstein Alfred, Kubiak Tadeusz

1953

Gradstein Alfred, Kubiak Tadeusz

1954

Szajkowicz Krystyna, Bussold Elżbieta

1977

Kozłowski F., Lesiowski D.

Szymanowski Karol

1964

Skwarczyński Tadeusz, Lipniacki Wojciech, Lachman Wacław

1953

Skwarczyński Tadeusz, Lipniacki Wojciech, Lachman Wacław

1953

Skwarczyński Tadeusz, Lipniacki Wojciech

1951

Morbitzer Adam, Starski Ludwik

1932

Perkowski Piotr, Kwiatkowski Remigiusz

Januszko Andrzej, Bianusz Andrzej

1967

Piotrowski Aleksander, Sewer

1937

Maklakiewicz Jan Adam, Piotrowski Stanisław

1953

Sygietyński Tadeusz, Ficowski Jerzy

1953

Tuwim Julian, Lutosławski Witold

1947

Maciejowski Zbigniew, Sznaper Adam, Oborski Bronisław

1963

Garbusiński Kazimierz

1931

Żuk Edward, Świeżawski Ludwik

1948

Lutosławski Witold, Barto Agnieszka

1954

Moniuszko Stanisław, Or-Ot, Starczewski Feliks

1932

Gärtner Katarzyna, Bryll Ernest

1976

Wiszniewski Zbigniew, Grygolunas Irena

1955

Grudziński Czesław, Bek Jan, Kuthan Dorota i Zbigniew

1980

Bacewicz Grażyna

1956

Sikorski Kazimierz, Gamska-Łempicka Jadwiga

1947

Chopin Fryderyk, Radziszewski Maks

1947

Karczyński Aleksander

1964

Noskowski Zygmunt, Konopnicka Maria

Kossobudzki Ignacy

Kossobudzki Ignacy

Ratold Stanisław

Keneman T., Konopnicka Maria, Przesmycki Stanisław

1922

Zaremba Zygmunt, Konopnicka Maria

1895

Kossobudzki Ignacy, Or-Ot

1898

Kossobudzki Ignacy, Guranowski Jerzy, Or-Ot

Niedzielski Stanisław

Noskowski Zygmunt, Konopnicka Maria

1895

Kiesewetter Tomasz, Gruszczyński Krzysztof

1951

Moniuszko Stanisław, Syrokomla Władysław

1880

Wróblewski Mieczysław, Stępień Wacław

1937

Kronenberg Leopold, Bełza Władysław

Raczyński Bolesław, Nawrocki Witold

1916

Orda Napoleon, A. Pług

1875

Kiełb-Szewuła Aleksandra

2000

Myszkowski Krzyszof

3

2004

Sart Marek, Fangrat Tadeusz

1952

Swatoń Józef

1938

Czech Jan, Mikuta Marian

1938

Wasowski Jerzy, Przybora Jeremi

1963

Wasowski Jerzy, Przybora Jeremi

1966

Wasowski Jerzy, Przybora Jeremi

1965

Wasowski Jerzy, Przybora Jeremi

1969

Michalski Dariusz

2005

Markowski Andrzej, Smyła Bohdan

1956

Ferszko Michał, Jurandot Jerzy

1933

Życzkowski Józef

1958

Kondor Ernst, Julian Wim

1931

Kondor Ernst, Tuwim Julian

1920

Kondor Ernst, Julian Wim

1920

Kondor Ernst, Wim J.

1920

Kaszycki Maria Lucjan, Szczęsny Zbigniew, Głowacki Juliusz, Oborski Bronisław

1966

Pokrass Samuel

Łebkowski Mirosław, Sielicki Ryszard

1965

Moniuszko Stanisław, Noskowski Zygmunt

1898

Moniuszko Stanisław

1930

Moniuszko Stanisław, Melcer Henryk

1925

1970

1831

Kaszycki Lucjan Maria, Śliwiak Tadeusz

1961

1993

Noskowski Zygmunt,

1898

Garztecka Irena

1955

Chyła Tadeusz

2

1952

Chyła Tadeusz

1947

Mączka Józef

Centralne Biuro Wydawnictw N.K.N.

1917

Olearczyk Edward, Sadowski Roman

Olearczyk Edward, Sadowski Roman

1952

Gwoździowski Józef Albin

1938

Gall Jan, Porębowicz Edward

1908

Orłowski Aleksander

Wolański Ryszard

2002

Szpilman Władysław, Gaworski Henryk

1953

Szpilman Władysław, Kołaczkowska helena

1954

Harasiuk Anna

1974

Wiechowicz Stanisław

Dietz Ludwik

Warszawa

1875

Grudziński Czesław, Werner Stanisław

1956

Szpilman Władysław, Herold Henryk, Gert Jerzy

1938

Meyerhold Kazimierz

Moniuszko Stanisław, Skolimowski Mieczysław

Jackowski Aleksander, Żytomirski Eugeniusz

Wydawnictwo „Prasa Wojskowa”

1950

Hertz Michał, Bełza Władysław

1900

Gounod Karol, Przesmycki Stanisław

Wiktorski Adolf

Lachman Wacław

Maszyński Piotr

1891

Koszewski Andrzej

„Pomorze”

1989

Jarecki Władysław, Laskowski Kazimierz

1904

Man J., Rola K.

Chopin Fryderyk, Wojda Justyna

1898

Kochański Feliks, Jastrzębiec Walery

1933

Kochański Feliks, Jastrzębiec Walery

1933

Lewandowski Zygmunt, Maciejowski Zbigniew

1933

Lewandowski Zygmunt, Maciejowski Zbigniew

1934

Reszke Bogumił

1932

Feicht Hieronim

1975

Wiechowicz Stanisław, Porazińska Janina

1954

Rossini Gioacchino

1878

Skirmuntt Henryk

Thomas Ambroży, Schober Feliks

Feldman I., Jus Władysław

Krystyna Prońko

2003

Karasiński Zygmunt, Kataszek Szymon, Jah

1929

Poradowski Stefan Bolesław

1959

Dziewulska Maria

1953

Dziewulska Maria

1953

Dziewulska Maria

1953

Dziewulska Maria

1953

Dziewulska Maria

1953

Koszewski Andrzej

1956

Koszewski Andrzej

2

1982

Koszewski Andrzej

3

1997

Wiłkomirski Kazimierz, Wiśniewski Augustyn

1951

Wiłkomirski Kazimierz, Augustyn Wiśniewski

1951

Woźny Michał

1955

Maklakiewicz Wojciech

1956

Baird Tadeusz

1955

Koszewski Andrzej

1986

Dziewulska Maria

1953

Serocki Kazimierz

1955

Kassern Tadeusz Zygfryd

1963

Kassern Tadeusz Zygfryd

1938

Wallek-Walewski Bolesław

1934

Wallek-Walewski Bolesław

1954

Maklakiewicz Jan

1950

Łukowiec Antoni

Związek Śląskich Kół Śpiewaczych

1948

Łukowiec Antoni

Związek Śląskich Kół Śpiewaczych

1949

Klimczuk Bogusław, Romanowski Włodzimierz

2

1963

Klimczuk Bogusław, Romanowski Włodzimierz

1961

Wiernik Adam, Czerny Edward

1959

Popławski Janusz

Professional Music Press

1992

B. G. de Sylva, Willy

1926

Gershwin George, Heller Aleksander, Ratold Stanisław

Kopyciński Adam, Wolska Maryla

Moniuszko Stanisław, Wasilewski Edmund

Mrugacz Jerzy

1979

Milner Romuald, Figiel Piotr

1963

Jacobi W., Śliwiński Ludwik

Muśnicki Władysław, Bartlewicz Jan

1935

Troschel Wilhelm, Władysław z Zacisza

Żabczyc Jan

1630

Gniot Walerian, Tuwim Julian

1948

Lerski Tomasz, Kański Józef, Dudycz-Hajgiel Barbara

Wydawnictwo „Karin”

2004

Wiehler Zygmunt, Włast Andrzej

1927

Siurawski Marek

„Glob”

1990

Zganiacz Liliana

1977

Settmayer Kazimierz, Łebkowski Mirosław, Werner Stanisław

1966

Zieliński Andrzej, Jastrzębiec-Kozłowski Andrzej

1977

Stryjkowski Wiktor, Kozłowski Tadeusz

1948

Niewiarowska Julia, Wolski Włodzimierz

1875

Eibl Aleksander, Nazare-Aga I. K.

Klonowski Teofil

1867

Sart Marek, Abratowski Jerzy

1955

Drege Łucja

1920

Żytomirski Eugeniusz

1950

Żytomirski Eugeniusz

1951

Żytomirski Eugeniusz

1951

Bajkowska Zofia

1918

Bajkowska Zofia

1918

Pewzner Henryk, Jastrzębiec Walery, Sygietyński Tadeusz

1933

Pewzner Henryk, Jastrzębiec Walery

1933

Wars Henryk, Schlechter Emanuel

1936

Białostocki Zygmunt, Jastrzębiec Walery

1963

Jastrzębiec Walery, Białostocki Zygmunt

1931

Jastrzębiec Walery, Białostocki Zygmunt

2

1931

Statkiewicz Mieczysław, Kaszkur Zbigniew, Zapert Zbigniew

1964

Karłowicz Mieczysław

1954

Terpiłowski Lech

2

„Akces”

1996

Karasiński Zygmunt, Czerny Edward

1956

Bursa Stanisław

1938

Schonberger John, Heller A., Ratold Stanisław

Schenberg John, Włast Andrzej

Abratowski Jerzy, Korczakowski Jacek, Nowicki Edmund

1962

Kazuro Stanisław

1951

Kazuro Stanisław, Słoński Edward

1949

Chlondowski Antoni

1936

Meyerhold Kazimierz, Gałuszka Józef Aleksander

1933

Gręda Krystyna

1948

Nowowiejski Feliks

1934

Płachetko Gerard

Różewicz Jan, Bruzda R.

1957

Garztecka Irena,

1956

Rudziński Witold

1956

Szymanowski Karol

1929

Szymanowski Karol

1929

Garbusiński Kazimierz, Konopnicka Maria, Krasiński Zygmunt

1913

Opieński Henryk

1927

Opieński Henryk

1946

Gall Jan

1893

Gall Jan

1894

Surzyński Józef

1947

Czech Jan

1966

Karłowicz Mieczysław, Śliwiński Jan

Książnica Polska

1944

Karłowicz Mieczysław

Książnica Polska

1944

Cyklow Henryk, Kończyc Tadeusz

1930

Bury Edward

3

1984

Karłowicz Mieczysław, Gliński Kazimierz, Słowacki Juliusz, Konopnicka Maria, Przerwa-Tetmajer Kazimierz

1905

Karłowicz Mieczysław, Gliński Kazimierz, Słowacki Juliusz, Tetmajer Kazimierz

1947

Hadyna Stanisław, Hajn Bronisław

1960

Gall Jan

Dastych Jery

1956

Lipski Stanisław, Sachse Feliks, Moczyński Zygmunt, Hławiczka Karol, Stoiński Stefan

Związek Śląskich Kół Śpiewaczych

1929

Wallek-Walewski Bolesław, Świerzyński Michał, Nowowiejski Feliks, Stoiński Stefan, Gawlas Jan

Związek Śląskich Kół Śpiewaczych

1929

Związek Śląskich Kół Śpiewaczych

1929

Gall Jan

1907

Obst Maciej

1949

Proszyński P.

1844

Kurpiński Karol

Kataszek Szymon, Włast Andrzej, Wars Henryk

1930

Jastrzębiec Walery, Białostocki Zygmunt

1932

Białostocki Zygmunt, Jastrzębiec Walery

1935

Dobrzyński Ignacy Feliks

Lewandowski A., Schlechter E.

1947

Rzepecki Stanisław

1935

Gold Artur, Włast Andrzej

1929

Gold Artur, Włast Andrzej

1931

Aniołkiewicz Czesław, Gaworski Henryk, Stryjkowski Wiktor

1959

Scher Fred, Jurandot Jerzy, Armin

1937

Wojciechowski Edward

Popławski Janusz

Professional Music Press

1997

Horbowskiego Mieczysław

1887

Elsner Józef

1834

Wielanek Stanisław

1994

Lewartowski Henryk, Pochmarski Bolesław, Teslar Józef Andrzej

1915

Kolasiński Jerzy

1954

Miljutin Jurij, Vinnikov V., Jurandot Jerzy

1952

Olearczyk Edward, Lipniacki Wojciech

1952

A. P., Domosławski Marian

A. P., Domosławski Marian

1920

Zimiński Jerzy, Górski Artur

Kaczyński Władysław, Brzeski Kazimierz

1933

Cieszykowski L. A.

1929

Luba Zofia, Ela

1908

Łubianka Zofia, El’a

1908

Ekier Jan, Dobrowolski Stanisław Ryszard

1948

Walicki Franciszek

T.R.Z. – Wojciech Trzciński

1995

Nowacki Aleksander, Dagnan Marek

1986

Moniuszko Stanisław

Friedman Ignacy

1910

Niewiadomski Stanisław, Asnyk Adam

Boczkowski Jerzy

1917

Boczkowski Jerzy

1958

Boczkowski Jerzy

1923

Moniuszko Stanisław, Nowakowski Józef

Lawina-Świętochowski Jerzy

1946

Sarnecka Jadwiga, Rydel Lucjan

1905

Żak Czesław

1930

Kaczurbina Maria, Miklaszewski Lech

5

1968

Kaczurbina Maria, Miklaszewski Lech

4

1967

Kaczurbina Maria, Miklaszewski Lech

2

1965

Kaczurbina Maria, Miklaszewski Lech

1964

Kaczurbina maria, Miklaszewski Lech

3

1965

Stuligrosz Stefan

1955

Stuligrosz Stefan

2

1960

Nigrin Władysław, Prejzner Tadeusz

1955

Raczkowski Władysław

1950

Stroka W.

1901

Piętowski Wojciech, Winkler Kazimierz

1961

Piętowski Wojciech, Winkler Kazimierz

2

1962

Czerwiński Wiesław,

1965

Kruczinin W., Matusowki Michał, Stiller Robert

Wydawnictwo „Prasa Wojskowa”

1950

Burzyńska Jadwiga, Przerwa-Tetmajer Kazimierz

1907

Ciechan Zbigniew, Choiński Bogusław, Dagnan Marek

1967

Meyer-Helmund Erik, Heine Heinrich, Vieweger Zofia

1904

Fonzo Pasquale Ernesto, Przesmycki Stanisław

Słomiany wdowiec: fokstrot

Dan Władysław, Stępień Wacław

1938

Porazińska Janina, Lenartowicz Teofil, Krzemieniecka Lucyna, Lutosławski Witold

1952

Porazińska Janina, Lenartowicz Teofil, Krzemieniecka Lucyna, Lutosławski Witold

2

1953

Lorent A., Kleszczyński Zbigniew

1938

Moniuszko Stanisław, Czeczot Jan

Hadyna Stanisław

1955

Lachman Wacław

1953

Kronenberg Leopold, Ejsmond Julian

1925

Joachimowicz Olek, Gałkowski Jan

1983

Orzechowski Jerzy, Machan Wiesław

1961

Prejzner Tadeusz, Zuchora Krzysztof, Szwed Maciej, Gałkowski Jan

1989

Rzewuski Leon, Barański Zbigniew

1945

Uzdowski Czesław, Łebkowski Mirosław

1963

Hetman Adam, Nowicki Edmund

1974

Niewiadomski Stanisław, Asnyk Adam

Asnyk Adam

1902

Crawford Helen, Hemar Marian

1930

Radzik Marian, Kierszys Zofia

1958

Moniuszko Stanisław, Lenartowicz Teofil

Moniuszko Stanisław, Lenartowicz Teofil

Niewiadomski Stanisław, Mickiewicz Adam

Mickiewicz Adam

1949

Mickiewicz Adam

2

1950

Ostrowski Antoni

1900

Alabiew Aleksnder

1956

Gall Jan

Berg Edmund, Adrjański Zbigniew

1979

Polska Akademia Nauk Instytut Sztuki, Wilski Zbigniew, Berger Barbara

Państwowe Wydawnictwo Naukowe

1994

Państwowe Wydawnictwo Naukowe

1973

Wolański Adam

Państwowe Wydawnictwo Naukowe

2000

Gradstein Alfred, Broniewski Władyslaw

1953

Gradstein Alfred, Broniewski Władyslaw

1952

Wydawnictwo „Prasa Wojskowa”

1950

Sart Marek, Choiński Bogusław, Gałkowski Jan

1957

Piotrowski Aleksander, Domosławski Marian

1931

Pryzwan Mariola

T.R.Z. – Wojciech Trzciński

1994

Krupiński Wiktor, Walery Jastrzębiec

1933

Leliwa Alfred, Żeromski Tadeusz

Moniuszko Stanisław, Chęciński Jan

1870

Kazuro Stanisław

Kazuro Stanisław

1932

Noskowski Zygmunt, Nawrocki Władysław

Rizzi Bernardino

1926

Lutosławski Witold, Hajn Bronisław

1951

Lutosławski Witold, Wygodzki Stanisław

1951

Lutosławski Witold

1951

Kuczera Paweł, Gruszczyński Krzysztof

Kolasiński Jerzy, Laskowski Kazimierz

1950

Wallek-Walewski Bolesław

Czerkawski Józef

1905

Karasiński Zygmunt, Choiński Bogusław, Gałkowski Jan

1959

Chopin Fryderyk, Zaleski Bohdan

Chopin Fryderyk

1920

1993

Panufnik Andrzej, Broniewski Władysław

1953

Maklakiewicz Jan, Młodożeńca Stanisław

1950

Świder Józef, Tuwim Julian

1970

Hadyna Stanisław, Rudziński Witold

1968

Hadyna Stanisław, Rudziński Witold

2

Hadyna Stanisław, Rudziński Witold

3

1983

Hadyna Stanisław, Mianowski Lucjan

1957

Dygacz Adolf

„Śląsk”

1958

Gawlas Jan

„Śląsk”

1962

Gawlas Jan

„Śląsk”

1962

Miszułowicz Aleksander, Drabik Zbigniew, Stołow Ignacy

1939

Skarbnik H., Ściwiarski Janusz

1933

Kratzer Kazimierz, Floriana

Niewiadomski Stanisław

1963

Niewiadomski Stanisław, Gawalewicz Marian

Moczyński Zygmunt

1936

Prosnak Karol Mieczysław

Prosnak Mieczysław Karol

Związek Śląskich Kół Śpiewaczych

1946

Kitschmann Anda

1919

Nittman Tadeusz, Łukasiewicz Stanisław

Januszko Andrzej, Łebkowski Mirosław, Werner Stanisław

1967

Arezzo Pierre, Bajkowska Zofia

1924

Arezzo Pierre, Bajkowska Zofia

1925

Białkiewiczówna Irena

1916

Steinberg M. K., Eibl Aleksander

Ossendowska Zofia

1920

Arezzo Pierre, Włast Andrzej

1928

Arezzo Pierre

1930

Wertyński Aleksander, Ratold Stanisław

-

Świerzyński Michał

1949

Donizetti Gaetano, Radziszewski Maks

1878

Moniuszko Stanisław, Wolski Włodzimierz

1898

Moniuszko Stanisław, Wolski Włodzimierz

1900

Wroński Adam, Dominik F.

1900

Wroński Adam, Dominik F.

1892

Kania Emanuel

1895

Szretter Piotr

1898

Niedzielski Stanisław, Gutowski W.

1904

Mascagni Pietro, Maszyński Piotr

Maszyński Piotr, Grabowski Bolesław

1895

Grimm Józef Aleksander

1856

Listowski Andrzej

Dessauer Siegmund

1890

1831

Stefani Józef

1831

Krogulski Władysław Józef

1840

Schubert Franz, A. B.

1840

Kurpiński Karol

1831

Wieniawski Henryk, Minasowicz Józef

1846

Kratzer Walenty, Brodziński Kazimierz

1818

Mercadante Giuseppe, Pepoli Carlo

1840

Nowowiejski Feliks

Sztwiertnia Jan

1987

Lachman Wacław, Z. J.

Komorowski Ignacy

Weigl Józef

Herold, Ferdynand

1834

Meyerbeer Giacomo

1880

Samelczak Józef Walenty

1936

Stefani Józef

Moniuszko Stanisław

Bursa Stanisław

2

1900

Rudkowski Mateusz

1860

Komorowski Ignacy, Syrokomla Władysław

L. H.

1831

Gumbert Ferdinand, Chęciński Jan

Curtis Ernesto, Przesmycki Stanisław

1920

Quattrini Jan, Chęciński Jan

1831

Poradowski Stefan Bolesław

1949

Poradowski Stefan Bolesław

1948

Poradowski Stefan Bolesław

1946

Szopiński Bolesław

1938

1966

Woy-Wojciechowski Jerzy

„Domena”

2002

Drobner Mieczysław, Brzechwa Jan

1947

Petersburski Jerzy, Włast Andrzej

1932

Petersburski Jerzy, Włast Andrzej, Wesby Iwo

1931

Kania Emanuel, Zaleski

1895

Niewiarowska Julia, Zaleski Józef Bohdan

Maszyński Piotr

1936

Oppman Artur, Sołtys Mieczysław

1921

Józef Jachimczak CM

3

1966

Kaczmarski Jacek

1990

Kurpiński Karol

1828

Kurpiński Karol

Kurpiński Karol

Jasiński J.

Gall Jan

1908

Lipski Stanisław, Konopnicka Maria

1932

Kronenberg Leopold

1916

Chmiel Karol, Młynek Władysław, Michalska Emilia

1999

Kronenberg Leopold

2

Leopold Kronenberg

1915

W. G.

1886

Gumiński Józef, Hollender Tadeusz

1917

10

1991

Świerczek Wendelin

1917

Gajewski Franciszek

1899

Siedlecki Jan

1878

Siedlecki Jan

5

Księża Misjonarze na Kleparzu

1908

Gwiazda Anna, Kierych Bożena, Kulewski Adam, Majewski Marek

1974

1985

Mroczek Wilhelm Zbyszko

3

1916

Urbanek Edmund, Nowicki Ignacy

1898

Kartner Pierre

„Nasza Księgarnia”

2000

Krulewski John

2005

Konior Franciszek

1926

Kociałkowski Leon

1920

Płatek Piotr, Konieczkowicz Dariusz

1996

Cukierówna Maria, Lisowska Halina

1952

Lissa Zofia

Państwowe Wydawnictwo Muzyczne

1944

„Quarter – II”

1986

Nowowiejski Feliks

1923

Heering Krzysztof

1988

Siedlecki Jan, Mrowiec Karol i in.

38

1985

Gieburowski Wacław

1947

Gieburowski Wacław

1938

Chamski Hieronim

1974

Flasza Tomasz

1930

Flasza Tomasz

-

1938

Flasza Tomasz

-

1937

Flasza Tomasz

-

1937

Wiśniewski Jan

Góralski J. A, C. A, Falk

1915

1922

Witwicki Stefan, Zbyszewski Leon, Mickiewicz Adam

A. G.

Harcerska Spółdzielnia „Watra”

1948

Gieburowski Wacław

1932

Rafalski Józef

Ministerstwo Wyznań Religijnych i Oświecenia Publicznego

1933

Olszewski Jerzy

1937

Jakubas Włodzimierz

Grupa „Image”

1996

Krzyżanowski Ignacy, El...y

1878

Krzyżanowski Ignacy, El...y

1878

Jeziorski Władysław

1911

Bassara Antoni Stanisław

1920

Fierek Szczęsny

1914

Dygacz Adolf

„Śląsk”

1956

Śpiewnik parafialny czyli zbiór pieśni sakralnych polskich i łacińskich oraz modlitw dla użytku wiernych w kościołach rzymsko-katolickich

Lewkowicz Wojciech Ignacy

10

1977

Lewkowicz Wojciech Ignacy

4

1965

Lewkowicz Wojciech Ignacy

1962

Lewkowicz Wojciech Ignacy

3

1963

Lewkowicz Wojciech Ignacy

4

1966

Lewkowicz Wojciech Ignacy

5

1968

Dygacz Adolf

„Śląsk”

1956

Bożyk Jerzy Michał, Boroń Piotr

9

2007

Wacholc Maria

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

1991

1920

Kamieński Łucjan

1938

Gwoździowski Józef

5

1919

1953

1954

1973

3

1939

Cepelli Jan

1933

Brzeziński Franciszek, Brzeziński Stanisław

1939

Mayzner Tadeusz

1947

Heintze Ludwik

1923

Dąbrowski Tadeusz

1911

Śpiewnik szkolny: zawierający 100 pieśni

Barabasz Wiktor

1882

Kamieński Łucjan, Ignaczak F.

1936

Migo Jan

1916

Jeziorski Władysław

Dziębowska Elżbieta, Dargiel Jerzy

1958

Dargiel Jerzy, Dziębowska Elżbieta

1958

1918

Śledziński Stefan, Kowalski Adam

Wojskowy Instytut Naukowo-Wydawniczy

1931

Schiller Leon

Drukarnia Literacka

1915

Jeziorski Władysław

Komitet Budowy Domu Żołnierza w Przemyślu

1926

Jeziorski Władysław

Jeziorski Władysław

2

Jeziorski Władysław

1915

Lissa Zofia

1944

Adrjański Zbigniew

2

1976

Duda Henryk, Malinowski Jan, Świerc Piotr

1974

Jasionowski Franciszek, Lisowska Halina, Suzin Adam

1952

Jasionowski Franciszek, Lisowska Halina, Suzin Adam

2

1952

Jasionowski Franciszek, Lisowska Halina, Suzin Adam

5

1956

Jasionowski Franciszek, Lisowska Halina, Suzin Adam

3

1953

Jasionowski Franciszek, Lisowska Halina, Suzin Adam

4

1954

Cichocki Władysław

1958

Lisowska Halina, Suzin Adam

5

1955

Żebrawski Teofil

1835

Dworzaczek Alojzy, Asnyk Adam

1903

Słowiński Władysław, Ficowski Jerzy

1992

Niemcewicz Julian Ursyn, Cybulski Adam Wojciech

1850

Jeziorski Władysław

1921

Krogulski Władysław Józef

1841

Krogulski Władysław Józef

1839

Krogulski Władysław Józef

1839

1920

Żukowski Otton Mieczyslaw

Komorowski Ignacy

1898

Komorowski Ignacy

1898

Komorowski Ignacy, Syrokomla Władysław

Komorowski Ignacy

Komorowski Ignacy

Komorowski Ignacy, Wolski Włodzimierz

Komorowski Ignacy

1898

Komorowski Ignacy

Komorowski Ignacy, Skarbek Fryderyk

Komorowski Ignacy, Wasilewski Edmund

Komorowski Ignacy, Lenartowicz Teofil

Komorowski Ignacy

Komorowski Ignacy

1899

Komorowski Ignacy, Pol Wincenty

Komorowski Ignacy

Komorowski Ignacy, Lenartowicz Teofil

Komorowski Ignacy

1899

Komorowski Ignacy, Lenartowicz Teofil

1899

Komorowski Ignacy, Pol Wincenty