Grosiak, Natalia

Zgłoszenie do artykułu: Grosiak, Natalia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Grosiak, Natalia

Informacje

Wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Ukończyła prawo oraz filologię słowiańską na Uniwersytecie Wrocławskim[1]. Wraz z Dawidem Korbaczyńskim założyła w 2002 r. zespół Mikromusic, który tworzy muzykę będącą połączeniem jazzu, trip-hopu i rocka[2]. Współpracowała także z Kanałem Audytywnym, Husky, Ctrl-Alt-Delete, a także zagranicznymi artystami takimi jak Mombus czy Fernanda Cardoso, wraz z którą utworzyła grupę Herbatta. Jest również współzałożycielką grupy Digit All Love, z którą była związana w latach 2005–2014[1] oraz projektu DOM, którego celem było uwrażliwienie słuchaczy na problemy społeczne[3]. Podejmowała się także solowych projektów, m.in. brała udział w musicalu „Scat – od pucybuta do milionera” w Teatrze Capitol[1]. Oprócz muzyki interesuje się przyrodą, od lat z powodzeniem organizuje charytatywny koncert zatytułowany „Panny z Dobrych Domów”, z którego dochód przeznacza na rzecz bezdomnych zwierząt[2].

Bibliografia

1. 

http://www.rmfon.pl
Strona internetowa radia RMF [odczyt: 05.05.2016].

2. 

http://www.mikromusic.pl
Oficjalna strona internetowa zespołu Micromusic [odczyt: 05.05.2016].

3. 

http://www.tuwroclaw.com
Portal informacyjny miasta Wrocław [odczyt: 05.05.2016].