Jacaszek, Michał

Zgłoszenie do artykułu: Jacaszek, Michał

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Jacaszek, Michał

Data urodzenia:

1972

Informacje

Artysta dźwiękowy, producent muzyczny, kompozytor i autor eksperymentalnej muzyki elektroakustycznej oraz autor ścieżek dźwiękowych do filmu i teatru.

Debiutował w 2004 płytą Lo-fi Lofi Stories wydaną w barwach Gusstaf Records.

Wykształcił niekonwencjonalne metody samplingu, korzystając z archaicznych nagrań, fieldrecordingu, czerpiąc inspirację z muzyki klasycznej, od baroku po współczesną awangardę[1][2].

Bibliografia

1. 

Katalog Biblioteki Narodowej

2. 

https://www.facebook.com/Rimbaud-Jacaszek-Budzy%C5%84ski-Trzaska-833313216758166/
Oficjalny profil zespołu Rimbaud w serwisie Facebook [odczyt: 17.08.2016].