Kaczmarek, Robert

Zgłoszenie do artykułu: Kaczmarek, Robert

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

fot. Jolanta Krawiec

Nazwisko:

Kaczmarek, Robert

Pseudonim:

Robercik

Data urodzenia:

13 czerwca 1964

Miejsce urodzenia:

Mielec

Informacje

Celnik z wyboru, ekonomista z wykształcenia, wesoły ancymon z natury, muzykoman z zamiłowania lubiący czytać poezję, a czasem coś napisać.

Dusza romantyka i przyjazne serce z krainą wewnętrznej łagodności pomagają mu pomagać wszystkim, którzy potrzebują pomocy.

Producent – pomysłodawca oraz realizator wydania płyt:

1.Krzyśka Krzaka „Gdzie jest Krzysiek Krzak śpiewający bezpański ballady o niczym” w 2008r,

2.Jerzego Mamcarza „Lustrum” w 2009r,

3. Andrzeja Szęszoła „Andrzej Szęszoł z Mieleckiego Zagłębia Piosenki – na żywo” w 2009r. pomoc przy wydaniu płyty;

4. Andrzeja Ciacha - książka „Szurnięte Anioły” z grafiką artysty, malarza Krzysztofa Krawca w 2009r. pomoc przy realizacji i jej wydaniu.

I do póki mu się chce to jeszcze nie koniec.

Bibliografia