Krzeszowiak, Krystian Adam

Zgłoszenie do artykułu: Krzeszowiak, Krystian Adam

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Krzeszowiak, Krystian Adam

Informacje

Polski śpiewak (tenor); absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu, Conservatorio G. Verdi w Mediolanie i Accademia Internazionale della Musica di Milano. Zadebiutował w operze Cyrulik Sewilski G. Rossiniego Teatrze Muzycznym w Gliwicach. Występował m.in. w Filharmonii Narodowej, Wrocławskiej, Pomorskiej, w Sali Kongresowej, Teatrze Wielkim, Teatrze Dramatycznym, Teatrze Roma w Warszawie, a także na estradach Włoch w Mediolanie, Wenecji, Weronie, Genui, Pizie i Rzymie. W repertuarze posiada wiele partii operowych i dzieł kantatowo-oratoryjnych, m.in.: Wesele Figara Mozarta, Griselda Vivaldiego czy Pasja wg św. Mateusza Bacha. Współpracuje z wieloma zespołami i śpiewa na festiwalach[1].

Bibliografia

1. 

http://www.misteriapaschalia.com/
Strona internetowa festiwalu Misteria Paschalia [odczyt: 15.08.2014].