Moskal, Łukasz

Zgłoszenie do artykułu: Moskal, Łukasz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Moskal, Łukasz

Data urodzenia:

9 lutego 1982

Informacje

Muzyk i multiinstrumentalista, perkusista zespołu Zakopower. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie skrzypiec w Stalowej Woli. Później zainteresował się perkusją i sam uczył się gry na tym instrumencie. Doświadczenie sceniczne zdobywał w Kawiarni Muzycznej „Pod Papugami” w klubie EMKA. Został członkiem zespołu Wielka Kompromitacja. Zaczął już poważnie koncertować i nabierać scenicznej śmiałości. Zespół nie przetrwał długo, ale dał wiarę i nadzieję młodym muzykom. Obecnie jest muzykiem cenionym i zapraszanym do współpracy przez innych artystów. Brał także udział w nagraniach telewizyjnych oraz koncertował w kraju i za granicą[1].

Bibliografia

1. 

http://www.stalowka.net/encyklopedia.php?dx=355
Stalowka.NET – Encyklopedia miasta Stalowa Wola [odczyt: 24.07.2014].