Szóstakowska, Agnieszka

Zgłoszenie do artykułu: Szóstakowska, Agnieszka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Szóstakowska, Agnieszka

Pseudonim:

Mama

Informacje

Wokalistka z zamiłowania. Absolwentka ASP w Krakowie, pasjonatka i badaczka architektury w cyberprzestrzeni i projektowania w wirtualnej rzeczywistości. Na co dzień projektuje scenografie do filmów, telewizji i projektów VR (jako set designer współpracowała m.in. przy Fast and Furious (Hobbs & Shaw), Black-ish (w obsadzie m.in. Anthony Anderson, Tracee Ellis Ross, Laurence Fishburne), Rebel (Andy Garcia), The Guilty (Jake Gyllenhaal, Ethan Hawke), How to Get Away With Murder (Viola Davis), Jane the Virgin (Gina Rodriguez)[1].

Bibliografia

1. 

https://www.mamadada.pl/
Oficjalna strona zespołu Mama Dada [odczyt: 24.02.2021].

2. 

https://www.imdb.com/name/nm6928399/
Profil w IMDb – internetowa baza danych na temat filmów i ludzi z nimi związanych [odczyt: 24.02.2021].