Zajączkowska, Małgorzata

Zgłoszenie do artykułu: Zajączkowska, Małgorzata

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Zajączkowska, Małgorzata

Pseudonim:

Stein, Margaret Sophie

Data urodzenia:

31 stycznia 1956

Informacje

Aktorka. W 1979 r. ukończyła Państwową Wyższą Szkołą Teatralną w Warszawie. W latach 1979–81 występowała w Teatrze Narodowym w Warszawie; od 1981 r. kontynuowała karierę w USA jako Margaret Sophie Stein, grając głównie w serialach. Do Polski powróciła w 1999 roku. Występuje w warszawskim Teatrze na Woli[1].

Bibliografia

1. 

http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/112794
Profil aktorki w bazie filmpolski.pl [odczyt: 12.11.2013].