Gondolier: barkarola

Zgłoszenie do artykułu: Gondolier: barkarola

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Gondolier: barkarola A. L. (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: A. L. Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Seria:

Flora: wybór śpiewów z towarzyszeniem fortepianu, 22

Data wydania:

1840 (około)

Miejsce druku:

Warszawa: Henri Hirszel (litografia)

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 183 : 1937/8 ; 2424 II musicalia

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 3 stron. Brak informacji dotyczący miejsca wydania oraz wydawcy. Data wydania przyjęta z Katalogu Biblioteki Jagiellońskiej. Incipit utworu: Dalej łódko, kochana.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.