Jeszcze Polska nie zginęła!: pieśni patriotyczne i narodowe. Cz. ...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Jeszcze Polska nie zginęła!: pieśni patriotyczne i narodowe Tytuł oryginalny: Jeszcze Polska nie zginęła!: pieśni patryotyczne i narodowe Barański, Franciszek (zebrał) Oznaczenie autora wg wydawcy: Barański Franciszek Obsada instrumentalna: fortepian z podpisanym tekstem

Część:

Cz. 1, Muzyka

Data wydania:

1919 (około)

Miejsce wydania:

Lwów: Księgarnia Polska

Wydanie:

10

Miejsce druku:

Wiedeń: Joseph Eberle

Znak wydawniczy:

B. P. 1

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 5928 I musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 160 stron o wymiarach 17 na 25 cm. Zawiera nuty 139 utworów. Wydany nakładem Księgarni Polskiej Bernarda Połonieckiego.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.