W dzień Bożego Narodzenia: kolędy. Cz. 1, Muzyka. Cz. 2, Słowa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

W dzień Bożego Narodzenia: kolędy Barański, Franciszek (zebrał) Oznaczenie autora wg wydawcy: Barański Franciszek

Część:

Cz. 1, Muzyka. Cz. 2, Słowa

Data wydania:

1925 (około)

Miejsce wydania:

Lwów: Księgarnia Polska

Miejsce druku:

Lwów: Drukarnia Piller-Neumann (litografia, druk)

Znak wydawniczy:

B. P. 7

Typ publikacji:

śpiewnik

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 5940 I musicalia

Infomacje

Śpiewnik składa się z dwóch części. Pierwsza, w której zamieszczone są zapisy nutowe obejmuje 47 stron o wymiarach 17 na 25 cm. Druga cześć zawiera teksty kolęd i liczy 62 strony. Publikacja ukazała się nakładem Księgarni Polskiej Bernarda Połonieckiego.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.