Adelajda: poezja Mattihsona z tekstem polskim, włoskim i niemieck...

Adelajda: poezja Mattihsona z tekstem polskim, włoskim i niemieckim: op. 46 Tytuł oryginalny: Adelaida: poezyja Mattihsona z textem polskim, włoskim i niemieckim: op. 46 Beethoven, Ludwik van (muzyka)
Matthisson, Friedrich von (słowa)
Kowalski, Franciszek (tłumaczenie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Beethoven Ludwig van Uzupełnienie: muzyka Ludwig van Beethovena; tłumaczenie polskie Franciszka Kowalskiego Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

1855 (około)

Kijów: Kocipiński, Antoni

Znak wydawniczy:

A. K. 110

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska

Druk muzyczny obejmujący 12 stron.