Karnawał wenecki

Zgłoszenie do artykułu: Karnawał wenecki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Karnawał wenecki Benedict, Julius (muzyka)
Sari, Ada (opracowanie)
Garztecka, Irena (opracowanie)
Haraschin, Zofia (tłumaczenie)
Skulicz, Witold (projekt okładki)
Kozarynowa, Zofia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Benedict Julius Uzupełnienie: autor Jules Benedict; z włoskiego przełożył Zofia Haraschin; opracowanie Ada Sari i Irena Garztecka Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Seria:

Wesoła Estrada, 36

Data wydania:

1960

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

styczeń 1960

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 3717

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1960 : 54

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 10 stron o wymiarach 31 na 24 cm. Oddany do druku 16 listopada 1959 r. Zawiera tekst utworu w języku polskim i włoskim. W nagłówku widnieje imię autora: Jules.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.