Czy mu dać, czy nie dać?: rumba

Zgłoszenie do artykułu: Czy mu dać, czy nie dać?: rumba

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Czy mu dać, czy nie dać?: rumba Białostocki, Zygmunt (muzyka)
Jastrzębiec-Rudnicki, Walery (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Białostocki Zygmunt, Jastrzębiec Walery Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Seria:

95-Groszowa Biblioteka Przebojów: w układzie na fortepian, śpiew, skrzypce i mandolinę, 11

Data wydania:

1932 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Leon Idzikowski

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne „Drukarnia Bankowa”, J. Konarzewski (litografia)

Znak wydawniczy:

L. 7242 I.

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1933 : 398

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 27 na 18 cm. Incipit utworu: Kto mnie ujrzy, każdy czegoś chciałby ode mnie. Na stronie tytułowej widnieje zdjęcie Wojciecha Sowińskiego oraz adnotacja: sukces teatru „Nowy Ananas”. Nad nagłówkiem zamieszczono dodatkowy komentarz: Wielki sukces Józefy Winiarskiej i Wojciecha Sowińskiego. Na ostatniej stronie podano teorie tańca kubańskiego – rumby, a także spis numerów, które ukazały się w tej serii: 1–12 oraz w serii Wydawnictwo „Jastrząb”: 1–13.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.