Aż podłoga trzeszczy: oberek na małą dętą orkiestrę

Aż podłoga trzeszczy: oberek na małą dętą orkiestrę Bielski, Franciszek (muzyka)
Wiśniewski, Augustyn (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Bielsk Franciszek, Wiśniewski Augustyn Obsada instrumentalna: mała orkiestra dęta

Biblioteka Zespołów Instrumentalnych Centralnej Międzyorganizacyjnej Komisji Repertuarowej przy Ministerstwie Kultury i Sztuki, 20

Biblioteka Orkiestr Dętych, 18

1950 (copyright)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

listopad 1950

Kraków: Państwowe Krakowskie Zakłady Graficzne 18b

Znak wydawniczy:

PWM 534

Postać zapisu:

partytura i 10 głosów instrumentalnych

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1950 : 465

Druk muzyczny obejmujący 12 kart w luźnej obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm.