Marsze i piosenki Brygady Piłsudskiego

Zgłoszenie do artykułu: Marsze i piosenki Brygady Piłsudskiego

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Marsze i piosenki Brygady Piłsudskiego Biernacki, Wacław (zebrał, wydał)
Gottlieb, Leopold (ilustracje)
kestner Oznaczenie autora wg wydawcy: Biernacki Wacław Uzupełnienie: zebrał i wydał W. Bierniacki (Kostek); kartę tytułową rysował L. Gottlieb; ilustrowali: Stefanowicz, Sławiński, Nałęcz i Felsztyński; nuty pisał F. Kestner Obsada instrumentalna: głos z podpisanym tekstem

Data wydania:

1915

Miejsce wydania:

Kraków: Baranowski, Michał

Miejsce druku:

Kraków: Drukarnia Ludowa

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 5676 I musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 32 stron. Wydany nakładem Michała Baranowskiego.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.