Ajelet córka Jeftego: opera-misterium w jednym akcie

Ajelet córka Jeftego: opera-misterium w jednym akcie Tytuł oryginalny: Ayelet Jephthah’s Daughter: mistery-opera in one act Bloch, Augustyn (autor)
Iwaszkiewicz, Jarosław (libretto)
Bruchnalski, Janusz (projekt okładki)
Topolnicka, Ewa (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Bloch Augustyn, Iwaszkiewicz Jarosław Uzupełnienie: muzyka Augustyn Bloch; libretto Jarosław Iwaszkiewicz; tłumaczenie na angielski Karol Jakubowicz

1968

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

wrzesień 1968

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 6622

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska 18314 III musicalia

Druk muzyczny składający się 64 stron w obwolucie o wymiarach 31 na 24. Oddany do druku 9 sierpnia 1968 r. Zawiera wstęp oraz tekst utworu w języku polskim i angielskim.