Andrzej Zaucha – krótki szczęśliwy żywot...

Andrzej Zaucha – krótki szczęśliwy żywot... Bogdanowicz, Małgorzata (autor)
Bogdanowicz, Tomasz (autor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Bogdanowicz Małgorzata, Bogdanowicz Tomasz

1994

Warszawa: „Elbo”; Kraków: Wytwórnia Trele-dysków „Słowik i spółka”

Wydanie:

ISBN:

83-901285-0-0

pamiętnik

Książka-pamiętnik o tragicznie zmarłym piosenkarzu. Autorami wspomnień są członkowie rodziny, przyjaciele, muzycy, piosenkarze, aktorzy i sportowcy. Książka bogato ilustrowana zdjęciami z wydarzeń estradowych oraz życia prywatnego artysty.