Mocarni Polski miłowaniem: antologia pieśni i wierszy Polski Walc...

Mocarni Polski miłowaniem: antologia pieśni i wierszy Polski Walczącej 1939–1945 Bogusz, Stanisława (zebrał, przedmowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Bogusz Stanisława Uzupełnienie: teksty i melodie zebrała, w kolejność czasową ułożyła, wstęp oraz słowo o utworach i ich twórcach opracowała Stanisława Bogusz „Stenia”

Warszawa: Dom Wojska Polskiego

ISBN:

83-85389-87-3

antologia

Książkę tę wydano z okazji Święta Wojska Polskiego 15 sierpnia 2006 r.